شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پدیده قرنشرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پدیده قرن
02188400006     

تور صربستان

صربستان که با نام رسمی جمهوری صربستان شناخته می‌شود، کشوری محصور در خشکی است که با هیچ دریا و یا اقیانوسی در ارتباط نیست. این کشور که در جنوب شرقی اروپا واقع شده است، از شمال با کشور مجارستان، از شرق با رومانی و بلغارستان، از جنوب با جمهوری مقدونیه و مونته‌نگرو و از غرب نیز با کشورهای رواسی و بوسنی هرزگوین همسایه است.

صربستان با مساحتی حدود ۷۷۴۷۴ کیلومتر مربع زمین، به عنوان صد و هجدهمین کشور بزرگ از این لحاظ محسوب می‌شود. تعداد جمعیت این کشور نیز حدود هفت میلیون نفر بوده و از این نظر نیز صد و چهارمین کشور بزرگ جهان محسوب می‌شود.

صربستانی‌ها مردم خون‌گرمی هستند و مهمان‌ نوازی‌شان در برابر گردشگران شهره جهان است. با وجود آن‌که پتانسیل‌های گردشگری این کشور بسیار بالاست، مردم صربستان، سعی می‌کنند تا از سنین پایین‌تر زبان انگلیسی را یاد بگیرند و اغلب با گردشگران و توریست‌ها به زبان انگلیسی سخن می‌گویند.

کلمات کلیدی : کشور صربستان , تور صربستانتور صربستان بهارتور صربستان تابستانتور صربستان پاییزتور صربستان زمستانتور صربستان ارزانتور صربستان لحظه آخریتور صربستان قسطی , درباره صربستان

تماس با ما

+98 -21- 88400006

+98 -21- 88442544

+98 -912- 4010668

support [@] padideh-gh.com

info [@] padideh-gh.com

درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پدیده قرن، برگزار كننده تورهاي داخلي و خارجي، فعالیت خود را از سال 1386 در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت مسافرتی و جهانگردی آغاز نمود. این آژانس با داشتن اطلاعاتی کامل در زمینه انواع تورهای مسافرتی، با مدیریت حرفه ای و اصولی، پرسنل کار آزموده و متعهد، راهنمایان حرفه ای و در نهایت انجام تمامی تعهدات نسبت به مسافرین عزیز با رعایت اصل مشتری مداری باعث جذب روز افزون تقاضا جهت استفاده از تورهای آژانس مسافرتی و جهانگردی پدیده قرن گردیده است.