تور قطر

مشاوره و رزرو تور

021-88400006
09124010668

اطلاعات تور قطر

تور قطر

کشور قطر

قطر یکی از جزیره‌های خلیج ‌فارس است که فرهنگ پرباری دارد؛ اما تنها چند سال است که به‌عنوان یک کشور مستقل شمرده می شود .  پایتخت زیبای این کشور ،  شهر دوحه است که  در زمان ساسانیان یکی از ایالت‌های مهم ایران بوده است  .

در حال حاضر قطر توسط سیستم پادشاهی اداره می‌شود. امیر سابق قطر برای اداره بهتر کشور از قدرت کناره‌گیری کرده و حکومت را به شیخ تمیم پسرش یعنی امیر فعلی سپرده است. پادشاه قطر شیخ تمیم ، جوان روشن فکری است که  کشور را به‌ خوبی در مسیر توسعه و پیشرفت هدایت کرده است

فرهنگ ، آداب‌ و رسوم مردم قطر

مردم قطر از قدیم  دریانوردان ماهر و مهمان‌نوازان فوق العاده ای شناخته می‌شوند . دین مردم قطر اسلام و مذهب‌ اکثریت آنان سنی است .  اکثر مردم قطر افرادی سنتی هستند و از سنت های قدیمی و باور های گذشتگان خود حفاظت می کنند

اعیاد، سنت‌ها و جشن‌های مردم قطر همگی اسلامی هستند و بر همین اساس بزرگ‌ترین اعیاد این کشور را باید عید فطر و عید قربان دانست . ماه رمضان با احترام و شکوه بسیاری در قطر برگزار می‌شود . اکثریت مردم در مراسم حج نیز شرکت کرده و عید قربان در سراسر کشور گرامی داشته می‌شود . قطر را نمی‌توان کشوری با آزادی مذهبی دانست . مثلاً در دوران برگزاری جام جهانی بارها تعدادی از بلاگرها و اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی به برخی از محدودیت‌های دینی حاکم بر جامعه اعتراض کرده و این محدودیت‌ها را در فضای مجازی انتشار داده اند .

زبان مردم قطر عربی است و بیشتر ساکنان به دلیل فعالیت‌های آزاد تجاری با بزرگ‌ترین کشورهای دنیا به خوبی به زبان‌های انگلیسی و تعدادی هم به فرانسه مسلط هستند .

بهترین زمان سفر به قطر کدام فصل است؟

قطر هوایی شبیه به جزیره‌های اطراف خلیج‌فارس دارد، اقلیم این منطقه تقریباً گرم و خشک با آب ‌وهوای نیمه‌ بیابانی است. جزیره‌ای که دورتا دورآن را آب‌های نیلگون خلیج‌فارس فراگرفته و به همین خاطر هوا رطوبت بسیار بالایی دارد. تابستان‌های قطر بی‌نهایت گرم با هوای شرجی و مرطوب است، در نتیجه اصلاً زمان مناسبی برای سفر نیست. با فرارسیدن پاییز هوا رو به خنکی می‌رود و بهترین زمان سفر به قطر شروع می‌شود. از این زمان تا اواسط فروردین می‌توانید برای سفر به قطر و تماشای سواحل زیبای خلیج‌فارس در این کشور پیشرفته و کوچک برنامه‌ریزی کنید

تفرجگاه لوسیل مارینا دوحه ، قطر

قیمت تور قطر

. قیمت تور قطر  به فاکتورهای متعددی نظیر فصول کم‌گردشگر و پرگردشگر، تعداد شب‌اقامت‌ها، نوع هتل، نوع ایرلاین و پرواز و … وابسته است. تعدادی از مسافران در تور قطر ابتدا به قدرت خرید خود توجه کرده و سپس به خدمات تور دقت می‌کنند اما تعدادی از مسافران نیز قیمت تور قطر برای‌شان مهم نیست و بهترین تور را از نظر کیفیت خدمات انتخاب می‌کنند.

به هر حال کارشناسان ما پاسخگوی هر نوع سلیقه‌ای شماهستند و از هتل‌های پنج ستاره تا هتل‌های معمولی را در تورهای قطر به شما ارائه میدهند. رزرو یک تور قطر در فصل کم‌گردشگر و با یک هتل مناسب قیمت و ایرلاین متوسط می‌تواند رضایت خرید را جلب کند .

تور قطر ارزان

برای تور قطر نیاز به اخذ ویزا توریستی نیست و این ویزا به صورت فرودگاهی و با مدت اعتبار 30 روز صادر می‌گردد. در واقع مسافران برای ورود به قطر به ویزا بدو ورود نیازمند هستند که می‌بایست برای آن اقدام کنند لذا قیمت تور قطر با در نظر گرفتن صدور ویزای آسان کاهش چشمگیری یافته است . در حقیقت در مسیرهایی که ویزا اخذ می‌شود تور ارزان تقریبا وجود ندارد. برای مثال نوع هتل، نوع ایرلاین و یا فصل گردشگری می‌تواند افزایش یا کاهش نرخ تور قطر را به همراه داشته باشد.

تور قطر لحظه آخری

روابط دو کشور ایران و قطر بسیار خوب بوده لذا همین امر سبب شده که برای مسافرت با تور قطر دچار مشکل نشوید. پروازهای ایرلاین قطر ایرویز (Qatar Airways) نیز در تمام روزهای هفته  در مسیرهای تهران- دوحه ، مشهد-دوحه و شیراز-دوحه پرواز دارد. پروازهای قطر ایرویز از نظر کیفیت پروازی بسیار عالی است.  از آنجا که تورهای لحظه آخری ویژه مسیرهای بدون ویزا یا ویزای بدو ورود بوده لذا تور قطر لحظه آخری نیز امکان پذیر است

شبکه های اجتماعی
مرکز تماس

021-88400006