تور بیروت لبنان

مشاوره و رزرو تور

021-88400006
09124010668

اطلاعات تور بیروت لبنان

تور بیروت لبنان

تور بیروت لبنان1403

تور لبنان ۱۴۰۳ تور لبنان در سال ۱۴۰۳با اجرای مستقیم پدیده قرن با کادری مجرب و راهنمایان محلی لبنان مسلط به زبان انگلیسی، عربی و فارسی و طرف قرار داد با هتل های 4 و ۵ ستاره لبنان مورد تایید وزارت گردشگری لبنان با مناسب ترین قیمت به صورت اقساطی انجام میشود جهت دریافت تور لوکس بیروت پایتخت لبنان و همچنین تور لحظه آخری لبنان با کارشناسان تور لبنان بیروت تماس بگیرید.

تور بیروت لبنان لوکس و لاکچری 

تور بیروت لوکس و لاکچری : تور بیروت لبنان به عنوان عروس خاور میانه ، یکی از تورهای جذاب و به یاد ماندنی است که فقط کافیست تور ساحلی لبنان شهر بیروت را در مناطق ساحلی بیروت در مناطق ساحلی جونیه ، روشه و حمراء انتخاب کنیددر این صورت شما دوباره تور لبنان بیروت را انتخاب خواهید کرد

تور لبنان انفرادی

تور لبنان به دو صورت انفرادی و گروهی اجرا میگردد. تور لبنان به صورت انفرادی با توجه به انتخاب تعداد شب  توسط شما و به خواسته خودتان اجرا میگردد و با حد اقل ۳ شب اقامت در شهر بیروت  اجرا میشود و شما با گروه همراه نیستید و در اختیار خودتان هستید و قسمتی از هزینه‌هایتان را مدیریت میکنید و این مدل تور با هماهنگی شما اجرا میشود. جهت دریافت تور لبنان به صورت انفرادی و اطلاع از شرایط ان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

photo10724334592 (1)

تور گروهی لبنان

تور گروهی لبنان در صورتی که تور لبنان شهر بیروت به حد نصاب 10 نفر برسدمیتوان تور گروهی لبنان را طبق برنامه سفر ذیل اجرا نمود در تور گروهی لبنان برنامه سفر یک هفته ای به همراه تور لیدر فارسی زبان ومسلط به زبان عربی و انگلیسی به همراه گشت های متنوع از مکانهای دیدنی بیروت لبنان انجام میگردد جهت دریافت تورلبنان به صورت گروهی و اطلاع از شرایط آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 تور لبنان (بیروت)  

خدمات تور لبنان : بلیط رفت و برگشت تهران بیروت تهران با ایران ایر ، اقامت درهتل ، ترنسفر فرودگاهی ، گشت شهری ، لیدر فارسی زبان . جهت درخواست تورلبنان با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید 

02188400006


تور ارزان و لحظه  آخری لبنان ، تور ارزان و لحظه اخری بیروت ، مجری مستقیم تور لبنان ، مجری مستقیم تور بیروت ،  تور لبنان ، تور  بیروت ، تور لبنان اقساطی ، تورلبنان لاکچری ، تور لبنان تابستان ، تور لبنان تابستان 1403 ، تور بیروت تابستان 1403 ، تور لبنان پاییز 1403 ، تور بیروت پاییز 1403 ، تور لبنان ویژه ، تور لبنان ارزان ، تورلبنان بهار ، تورلبنان نوروز ، تور لبنان ویژه ، تورلبنان ، تور بیروت ، هتلهای بیروت ،  اطلاعات بیروت ، تور بیروت پاییز ، قیمت تور لبنان ، تور لبنان نمایشگاهی ، تور لبنان از تهران ، تور لبنان از مشهد ، تورلبنان هتل بلازوز  ، تور بیروت هتل بلازور ، تور بیروت از مشهد ، تور بیروت لحظه اخری ، قیمت  هتلهای لبنان ، تور لبنان انفرادی ، تور لبنان گروهی ، تور بعلبک لبنان ، تور هیلیوپلیس ، heliopolis baalbek ، ارزانترین تور لبنان با پدیده ،تور لبنان نوروز 1403 ،  تور یک هفته ای لبنان ، تور 4 شب و 5 روز لبنان ، تور 5 شب و 6 روز لبنان ، قیمت تور بیروت 1403 ، تور لبنان نوروز 1403 ، تور لبنان ژانویه ،تور لبنان | قیمت ارزان + مجری مستقیم تور های لبنان 1403 ✈️

تور لبنان ✈️ لیست قیمت تورهای لبنان ارزان و لحظه آخری مجری مستقیم تور لبنان 1403 ، پرواز مستقیم ایرانی و خارجی ⭐️ هتل های لوکس بیروت لبنان ⭐️

 

لبنان کشوری کوچک و کوهستانی در غرب آسیا و خاورمیانه و در کنار ساحل شرقی دریای مدیترانه است. واژه لبنان از واژه سامی «لبن» که اشاره به قله‌های سفید کوهستان‌های لبنان دارد، گرفته شده‌ است.

بیروت (پایتخت لبنان) شهری بندری است که بر روی دماغه‌ای کوچک و درکنار دریای مدیترانه قرار گرفته و بزرگ‌ ترین شهر و پایتخت کشور لبنان است.

لبنان یکی از کوچک‌ترین کشورهای دنیاست که مساحتی حدود ۱۰۴۵۲ کیلومتر مربع دارد. بسیاری از مناطق آن کوهستانی است به جز مناطق ساحلی کم عرض و دره بقا که بخش مهمی از صنعت کشاورزی لبنان را تشکیل می‌دهد.

 لبنان آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد، هوای سواحل در زمستان‌ها سرد و بارانی و در تابستان‌ها گرم و شرجی است. در نواحی بلندتر به ویژه کوهستان‌ها، زمستان‌ها با بارش برف همراه است و دمای هوا به زیر صفر می‌رسد.

بخش‌های دیگر این کشورلبنان ، تابستان‌های گرم و خشک دارد.در مناطق ساحلی زمستانها کلاً سرد و بارانی و تابستانها گرم و مرطوب هستند. در مناطق مرتفع تر در طول زمستان دما به زیر صفر درجه می‌رسد. تابستان‌ها از سوی دیگر گرم و خشک هستند.

اگر چه اکثر مناطق لبنان سالانه شاهد بارانهای بسیاری است (در مقایسه با مناطق خشک کنارش) ولی در مناطق خاصی در شمال شرق لبنان به دلیل وجود قله‌های مرتفع کوه‌های غرب که راه ابرهای بارانی به وجود آمده از مدیترانه را سد می‌کنند باران زیادی نمی‌بارد.

برنامه سفرتور لبنان :  برنامه سفر ذیل شامل زمانی است که تور به  صورت گروهی   و به حد نصاب مورد نظر برسد .مبلغ ورودی اماکن به عهده مسافر میباشد.

تور لبنان (بیروت ) روز اول : بعد از رسیدن به فرودگاه بین المللی رفیق حریری ما منتظر شما هستشم و ترانسفر شما به هتل انجام میشود و اتاق شما در هتل به شما تحویل داده خواهد شد و در اختیار خود هستید

تور لبنان (بیروت ) روز دوم : بعد از صبحانه گشت شهری شما آغاز میگردد حرکت به سمت منطقه جونیه بازدید از منطقه تاریخی نهرالکلب و بعد از آن بازدید از غار جعیتا (از کاندیداهای عجاِیب هفتگانه دنیا ) متشکل از دو غار خشکی و آبی و در انتها بازدید از موزه مشاهیر و بازگشت به هتل (تایم تقریبی شروع برنامه 9 صبح و اتمام در ساعت 16)

تور لبنان (بیروت ) روز سوم : بعد از صبحانه حرکت به سمت بیروت بازدید از صخره روشه وبعد حرکت به سمت جونیه و بازدید از خلیج جونیه که با استفاده از تله کابین جونیه به سمت منطقه حریصا و بازدید از کلیسای معروف سیده لبنان خواهیم رفت ودر انتها به سمت شهر تاریخی جبیل (بیبلوس) میرویم که از بازار تاریخی و قلعه تاریخی جبیل بازدید و سپس به سمت هتل حرکت خواهیم کرد (تایم تقریبی شروع برنامه 9 صبح و اتمام در ساعت 19)

تور لبنان (بیروت) روز چهارم : بعد از صبحانه حرکت به سمت جنوب کشور لبنان شهر صیدا بازدید از بازار سنتی ، قصر دبانه ، موزه صابون و قلعه تاریخی شهر صیدا سپس قایق سواری در کنار جزیره الزیره و برگشت به هتل (روز کامل)

تور لبنان (بیروت) روز پنجم : بعد از صبحانه حرکت به سمت منطقه  جبال شوف بازدید از قصر دبانه و بعد از آن قلعه موسی و بازدید از غار عین و زین بازگشت به هتل ( اختیاری و اپشنال  )

تور لبنان (بیروت)  روز ششم : بعد از صبحانه حرکت به سمت شمال کشور لبنان بازدید از کلیسای سیده نوریه سپس به سمت منطقه بشری میرویم که موزه جبران خلیل جبران قرار دارد و سپس بازدی از جنگل ارز و بازگشت به هتل (اختیاری و اپشنال )

تور لبنان (بیروت) روز هفتم : بعد از صبحانه حرکت به سمت شرق کشور لبنان شهر بعلبک یکی از مهمترین آثار دیدنی یعنی هلیوپولیس خواهیم رفت که بازید از این قلعه تاریخی به تمام کسانی که به این کشور سفر میکنند پیشنهاد میشود (قلعه بعلبک – هلیوپولیس – شهر خورشید ( اختیاری و اپشنال)

تور لبنان (بیروت) روز هشتم : پس از تحویل دادن اتاق در هتل ترانسفر شما به فرودگاه اجرا خواهد شد

 مساحت کشور لبنان 

مساحت کشور لبنان حدود 10500کیلومتر مربع ، بعد از بحرین کوچکترین کشور خاور میانه میباشد. لبنان دارای6 استان بیروت ، بقاع ، شمال ، جنوب ، نبطیه و جبیل میباشد. ارتفاع از سطح دریا 3090متر ودارای16 رودخانه از جمله نهر اللیطانی و نهر العاصی و دو رشته کوه شرقی و غربی میباشد

لبنان بعلبک هلیوپلیس
لبنان بعلبک هلیوپلیس

تور لبنان (توربیروت)

لبنان (عروس خاور میانه) یـکی از کشورهای عربی میباشد که با مـــوقعیت خود ، دریای مدیتـــــرانه و جـهان عرب را به یـــکدیگر متصل می‌کند. مسافران تور لبنان می‌دانند که این کشور کوچک کوهستــانی دارای جاذبه‌های فراوان گردشـــــگری بوده که در غرب آسیا واقع گردیده است. از دیدنی‌های گردشگری لبــــنان می‌توان به ساحل زیبا، رستوران‌های مختلف محلی و بین‌المللی با منوهای متـــــنوع غذایی، خیابان‌های سنگ‌فرش شده و مجسمه‌های غول‌پیکر و بزرگ اشاره کرد که همه با هم دست به دست هم داده‌اند تا از این کشور مقصدی بی‌نظیر برای توریسم بسازند. کشور لبنان با عنوان عــــروس خاورمیانه نیز شناخته شده که می‌تواند تجربه یک سفر دل‌انگیز و رویایی را به مســـافران هدیه کند. از جاذبه‌های متنوع تاریخی فرهنـگی تا منــاظر زیبای ســــــاحل و گرمی مردمان این دیار می‌تواند گردشگران تور لبنان هیجان‌زده کند.بسیاری از مسافران ممکن است از خودشان بپرسند که سفر به لبنان چـــقدر هزینه دارد؟! یا قیمت تور لبنان چقدر است؟ لذا در این مورد دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری پدیده به عنوان اولین مجری مستقیم تور لبنان در نظر دارد انواع زیبــایی‌ها و جذابیـت‌های این مقصد تور خارجی را با بهترین نرخ تور لبنان به مسافران محترم ارائه دهد


تور لبنان با پــدیــــده قرن : پـــــدیـــده قرن به عنوان اولین مــجری مستقیم تور لبنان (بیروت ) بابیش از بیست سال سابقه ، اماده ارائه بهترین تور لبنان،  ارزان ترین  تور  لبنان ( بیروت )و تور لبنان اقساطی و خدمات لبنان در بیروت و دیگر شهر ها  میباشد .

رزرو تور لبنان
رزرو تورلبنان از تمامی شهرهای ایران امکان پذیراست و پرواز های لبنان توسط ایران ایراز مبدا تهران انجام می پذیرد. یکی ازارزان ترین تورهای خارجی  در منطقه خاورمیانه تور لبنان است. تور لبنان به عنوان عروس خاورمیانه تجربه یک سفر رویایی را برای شما رقم خواهد زد.


تور لبنان، سه شنبه ها با پرواز ایران ایر به شهر دیدنی بیروت پایتخت (لبنان) بصورت مستقیم اجرا و بصورت غیر مستقیم با پروازهای ایر عربیا و فلای دبی و ترکیش اجرا میگردد
 تور بیروت (تور لبنان)  بخاطر زیباییش  که عروس خاورمیانه لقب داشته، تور فوق خاطره ای شگفت انگیز برای مسافران بجای می گزارد

ارزانترین تور لبنان :  این نوع تور لبنان با هتل های سه ستاره اجرا می شود که کیفیت پایینی دارد که برای مسافرت کای مناسب میباشد.

تور لبنان اقتصادی : باهتلهای تاپتر از نوع قبل اجرا میشود. 

تور لبنان لاکچری و لوکس : باهتل های 5 ستاره تاپ اجرا میشود. 

تور بیروت ارزانترین قیمت ، تور لبنان ارزان ترین قیمت ، ارزان ترین تور بیروت ، لیست قیمت تور لبنان ، بهترین تور لبنان ،تور خیلی ارزان تور لبنان ، تور خیلی ارزان بیروت


ویزای لبنان
ویزای توریستی لبنان رایگان بوده  با رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت  مســـــافرین هر زمان قادر خواهند بود که به آنجا سفر نمایند.


پروازهای لبنان
تور لبنان با پرواز ایران ایر ســه شنبه هر هفته  بصورت مستقیم به بیروت اجرا میشود و مسافرینی که با این پرواز سفر مینمایند می بایست 7 شب اقامت داشته باشند.
ساعت پرواز رفت : 9:00 و برگـــــشت 12:50پروازهای ایر عربیا و فلای دبی و ترکیش همه روزه پرواز داشته و مسافرین به تعداد شبهای دلخواه میتوانند تور انتخاب نمایند.ساعت پرواز :رفت +11:25 و برگشت 22:25


تور لبنان زمینی :تور لبنان زمینی فقط از طریق سوریه قابل اجرا میباشد که فعلا به دلایل امنیتی برگزار نمیشود درصورتی که قبلا به علت امنیت در سوریه به صورت تلفیقی سوریه – لبنان اجرا میگردید.

تور بیروت لبنان مخصوص آژانسهای همکار 

تور بیروت لبنان با توجه به نوسانات نرخ ارز وجهت سهولت کار آژانسهای هواپیمایی به ضورت ارزی ریالی بسته میشود جهت دریافت تور بیروت لبنان به صورت ارزی شامل ( هتل و خدمات ) و ریالی شامل  ( بلیط هواپیما )با کارشناسان تور لبنان تماس بگیرید.

درباره بیروت

بیروت عروس خاورمیانه از دو تپه الاشرفیه (بيروت) شرقي و الفضيظبه (بيروت غربی) تشکیل شده که به صورت شبه جزیره ای مثلثی به سوی دریا پیش می رود. در سمت داخلی، جلگه ساحلی باریکی قرار دارد که از دهانه نهرالکلب در شمال تا نهرالدامور در جنوب امتداد می یابد ریشه واژه بیـــروت، از لفظ عبری پیروت ،جمع بئر ، به معنای چاه ، مشتق است معنای این واژه در زبانهای سریانی و فنیقی نیز همین است ، که به منابع غنی آب در بیروت اشاره دارد.
بیروت از قدیمترین شهرهای خاورمیانه به شمار میآید آثار مهمی از دوره های مصری، فنیقی، یونانی، رومی ، بیزانســی، ایرانی و عثمانی در این شهر کشف شده است. در زمان فنیقیها بندری در سواحل فنیقیه بوده که از آن با نام بروتا در کتیبه های تل العمارنه یادشده است. در این عهد بیروت شـــهر کوچکی بود که شهر معروف بیبلوس (جبیل) (امروزی آن را تحت الشعاع قرار داده بود.

تور بیروت لبنان و دست آوردهای آن

سفر به بیروت  لبنان در قالب تور لبنان شما رابا فرهنگ وهنر این سرزمین آشنا میکند قومیت های مختلف دین و ادیان متفاوت و لهجه و گویش متنوع چهره خاصی به این کشور میبخشد.سواحل زیبای مدیترانه ای لبنان به همراه مناطق کوهستانی و سرسبزو اب وهوای مدیترانه ای لبنان موقعیت این کشور را دو چندان نموده است . شما با انتخاب تور لبنان و تور بیروت با تمام این خصوصیتها اشنا میشوید.

 

جاذبه‌های گردشگری لبنان

لبنان بیروت صخره روشه
لبنان بیروت کلیسای حضرت مریم

مناطق ساحلی لبنان  (بیروت ) در مجاورت دریای مدیترانه واقع شده‌اند.

کشور لبنان معروف به عروس خاورمیانه دارای جاذبه‌های فراوانی می‌باشد. شهر بیروت کشور به دلیل زیبایی‌ها و شباهت‌هایی که به پاریس دارد به پاریس کوچک معروف شده‌است.

چرخ گردون ( گذر عمر) ورودی غار جعیتا بیروت لبنان

غار جعیتا بیروت لبنان

غار جعیتا : این مجموعه گردشگری طبیعی که در ۱۸ کیلومتری شمال بیروت در خاورمیانه واقع است، متشکل از دو غار(بالایی و پایینی) می‌باشد که طولانی‌ترین غار مرکب    به‌شمـــــار می‌رود و یکی از ۱۴ گزینه نهــــایی برای انتخاب عجایب هفتگانه طبیعت در سال ۲۰۱۱ بود. بزرگ‌ترین استالاکتیت‌هایدنیا در غار بالایی قرار دارد. دالان‌های غار جعیتا از مجموعه‌ای از تالارها تشکیل‌شده که بزرگ‌ترین آنها ۱۲۰ مــتــــر ارتفاع دارد. رودخانه زیرزمینی غار پایینی، آب آشامیدنی بیش از یک میلیون لبنانی را تأمین می‌کند و تنها با استفاده از قایق می‌توان از آن بازدید نمود.غار جعیتا روزهای دوشنبه تعطیل می‌باشد.

جاذبه های گردشگری غار جعیتا

غار جعیتا یکی از جاذه های اصلی گردشگری در لبنان است، این امر موجب شده تا امکانات رفاهی پیشرفته مورد نیاز آنان در این محل تعبیه شود. این امکانات شامل قطار، یک باغ وحش کوچک و مجسمه های بسیار است. چندین نمونه فروشگاه سوغاتی شامل صنایع دستی تولید لبنان و چندین رستوران که غذاهای محلی و سنتی لبنان را سرو می کنند در محوطه قرار دارند

کلیسای حضرت مریم بیروت لبنان 

کلیسای سیدة لبنان (حضرت مریم) در قریه حریصا واقع بر فراز کوه‌های منطقه جونیه در شمال بیروت. تله‌کابین جونیه نیز بازدیدکنندگان را به نزدیکی کلیسا منتقل می‌نماید. این مجموعه روزهای دوشنبه تعطیل می‌باشد.

تله کابین بیروت  لبنان منطقه حریصا

صخره روشه

– صخره روشه: صخره طبیعی بزرگی در آب‌های دریای مدیترانه که فاصله کمی با خط ساحلی (کورنیش) شهر بیروت یایتخت لبنان دارد و وجود حفره‌ای بزرگ در وسط آن، به زیبایی آن افزوده است.جاذبه های توریستی بیروت
1-غار جعيتا
یکی از نقاط گردشگری بیروت که در لیســــــت بازدید هر خارجی به محض ورودش به بــیروت وجود دارد ، غار جعیتا است که در 18 کیلومتری شمال این شهر واقع شده است این غار که در میان کوههــــــــای سرسبز و چشم اندازی زیبا قرار گرفته، در سال 1968 کشف و 10 سال بعد از آن برای بازدید افتتاح شد غار جعیتا در دو طبقه با نام غار علیا و غار سفلی یا غار آبی است برای رفتن به غار علیا باید سوار تله کابینی شد که از میان جنگلی زیبا میگذرد و عبور رودخانه ای از میان این جنگل تله کابین سواری را دل انگیز میکند
2- صخره های روشه
این صخره ها از نمادهای کشور لبنان هستند و در غربی ترین نقطه بیروت جای دارند که به آنها صخره عشاق هم میگویند تعدادی از عشاق از بالای این صخره ها خودشان را به آب انداختند که مستقیما منجر به مرگشان شده منطقه گردشگری “حریصا”
این منطقه در ارتفاعات بالای کوه، روبروی دریای مدیترانه قرار دارد شـــــــــــــــهرت این منطقه به خاطر وجود مدفن ” سيده لبنان ” یا همان بانوی مذهبی می باشد. یادبود 
 جاذبه های برتر لبنان عبارتند از:

 1. غارجعیتا بیروت (ثبت شده به عنوان هفتمین عجایب طبیعی دنیا)
 2. منطقه حریصا (محل قرارگیری بزرگ‌ترین مجسمه حضرت مریم بعد از برزیل)
 3. روشه بیروت  یکی از خیابان های اصلی و ساحلی بیروت
 4. موزه مشاهیر لبنان ( بیروت)
 5. مسجد بزرگ اموی لبنان ( بیروت )
 6. جونیه (بیروت شرقی )
 7. مرکز شهر بیروت
 8. خیابان حمرا یکی از خیابانهای اصلی و ساحلی بیروت
 9. موزه ملی بیروت
 10. دانشگاه آمریکایی بیروت مورد تایید وزارت بهداشت ایران
 11. چکا (منطقه ساحلی و شنا لبنان)
 12. زارور(مرکزاسکیو تفریحات زمستانه)

اطلاعات عمومی کشور لبنان

 

تور لبنان در فصلهای مختلف بهترین زمان جهت سفر به لبنان

تور لبنان در فصل بهار :کشور لبنان در این فضل دارای آب و هوایی ملایم می‌باشد. طبیعت لبنان در بهار بسیار سرسبز بوده و ساحل نیز برای تفریحات آبی مناسب می‌باشد. بهار بهترین زمان برای دیدن زیبایی‌های طبیعت لبنان و قدم زدن در خیابان‌های شهر بیروت است. 

تور لبنان در فصل تابستان : در تابستان‌ کشور لبنان میزان رطوبت هوا بالا می‌رود. دما در این فصل بین 20 تا 38 درجه سانتی‌گراد متغیر است.  چنانچه در تابستان به این کشور سفر می‌کنید، لباس‌مناسب این فصل را همراه داشته باشید. 

تور لبنان در فصل پاییز: یکی  از فصل‌های مناسب و خوش آب و هوا برای سفر به لبنان است.  در این فصل دمای هوا نسبت به فصل تابستان کاهش پیدا می‌کند. اکثر شهرهای لبنان در فصل پاییز دارای هوایی ملایم و مناسب برای سفر هستند. همچنین سواحل ا کشور لبنان با بازی‌های آبی مهیج آماده پذیرایی از گردشگران می‌باشند.

تور لبنان در فصل زمستان : این فصل درلبنان پر باران‌ترین فصل در این کشور است. اما در اکثر روزها هوا ملایم و برای سفر به این کشور مناسب می‌باشد. بنابراین چنانچه در فصل زمستان به لبنان سفر می‌کنید لباس گرم به همراه داشته باشید.

 تور لبنان تور بیروت به دلیل داشتن آب و هوای مدیترانه‌ای لبنان ، درهمه فصل‌های سال برای مسافرت مناسب است.لبنان در تابستان به دلیل افزایش نسبی هوا و زمستان به دلیل بارش باران از میزان گردشگران تور لبنان کم میشود  و فصل‌های بهار و پاییز نیز با داشتن آب و هوای معتدل، بهترین فصل‌ها برای مسافرت به لبنان هستند.

heliopolis baalbek هلیوپلیس بعلبک لبنان ( شهر افتاب )

تور بعلبک : تور بعلبک به صورت اپشنال و در صورت درخواست مسافران اجرا میشود 

قلعه بعلبک در یکی از شهرهای تاریخی و بسیار دیدنی در شرق کشور لبنان ودر نزدیکی منطقه بقاع قرارگرفته است که در لیست آثار تاریخی یونسکو نیز ثبت گردیده است. این قلعه تاریخی به نام های چون -شهر خورشید و هلیوپولیس-نیز نامیده میشود. قلعه بعلبک محلی برای عبادت خدایان بوده است که شامل سه معبد ژوپیتر(خدای خدایان)،باخوس (الهه شراب و خمر و مستی) و ونوس (الهه زیبایی) میباشد. ساخت قلعه بعلبک طی 250 سال انتقال سنگهای عظیم الجثه به این منطقه وحدود 100 هزار برده نیز کشته شده اند. با اینکه این معابد تا حد زیادی تخریب شده اند امادر عین حال نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. قابل ذکر است که علت اصلی تخریب این آثار ،زلزله های شدیدی است که در این منطقه حادث شده است. قلعه تاریخی بعلبک یکی از مهمترین مقاصد اصلی گردشگری لبنان است که طی ایام سال پذیرای تعداد زیادی از گردشگران از سراسر دنیا می باشد و بازدید قلعه بعلبک به تمام کسانی که به این کشور سفر می کنند قطعا پیشنهاد میشود.

تور لبنان ورزشی تفریحی اموزشی پیست اسکی 

پیست اسکی فاریا لبنان

لبنان کشوری کوچک در خاورمیانه که از جذابیت های توریستی بسیار زیادی برخوردار است که یکی از آنها ورزشهای زمستانی و پیست اسکی منطقه فاریا میباشد.مهمترین مزیت پیست اسکی فاریا نسبت به دیگرپیستهای کشورلبنان نزدیک بودن پیست فاریابه شهربیروت است واز مزایای دیگر آن به تکمیل بودن امکانات ورزشی وآموزشی اسکی این منطقه اشاره کرد.فصل زمستان هرسال که این منطقه پوشیده از برف میشود توریست های زیادی از مناطق مختلف دنیا رابه سمت خود میکشد.

اجرای فستیوال های مختلف و امکاناتی چون تله سی یژ ،تله اسکی و مراکزی که تمام ادوات اسکی و اسنوموبیل و … را به صورت کرایه در اختیار شما قرار میدهند جذابیت و سهولت را برای توریست ها برای اجرای این ورزش به ارمغان آورده است.

این منطقه دارای 18 پیست اسکی فعال است که حتی در شب هم مناسب برای اسکی کردن هستند. ارتفاع فاریا از سطح دریا بین1850تا 2465 متر و در 46کیلومتری شهر بیروت و از نظر زمانی یک ساعت ونیم فاصله دارد.ما به عنوان اولین وبهترین اجرا کننده تورهای لبنان به صورت اختصاصی آماده ارایه هر گونه خدمات توریستی از جمله بلیط ،هتل وتور کشور لبنان هستیم.اگر قصد لذت بردن و اقامت در منطقه زیبای فاریا را دارید بعضی از هتل های این منطقه را به شما معرفی میکنیم :

Faraya village club Hotel

-villetta di faraya Hotel

Intercontinental mzaar Hotel

 dom retreat Hotel

    Hotel Urban Faqra Hotel

Oakrdge mountain resort Hotel 

 Austria Luxury Apartments Hotel

لبنان بیروت موزه ملی
6a
لبنان بیروت غار جوعیتا

۱-سیتی سنتر بیروت

سیتی سنتر از اولین مراکز خرید لبنان است که در منطقه لوانت بیروت افتتاح شد. این مرکز خرید با بیش از ۲۰۰ فروشگاه میزبان ۴۰ برند معتبر بین‌المللی است که اولین شعبات خود را در لبنان افتتاح کردند. همچنین در سیتی سنتر بیروت انواع محصولات لبنانی مانند پوشاک، کیف و کفش چرم و زیورآلات بسیار زیبا را می‌توان تهیه کرد.

سیتی سنتربیروت علاوه بر یک مرکز خرید، بهترین مکان برای گردشگرانی است که می‌خواهند طعم غذاهای لبنانی را در محیـطی لوکس تجربه کنند. در این مرکز خرید بیش از ۴۰ رستوران و کافه با غذاهای بین‌المللی و لبنانی فعالیت می‌کنند. اکثر این رستوران‌ها با داشتن فضای روباز، نمایی زیبا از شهر بیروت را به نمایش می‌گذارند.مکان‌های بازی و سرگرمی مخصوص کودکان وبزرگسالان، هایپر مارکت مجهز و سینمای چند صفحه‌ای از دیگر امکانات سیتی سنتر بیروت هستند.

آدرس:  Elias El Hrawi, Beirut, Lebanon

۲-بیروت مال

بیروت مال مرکز خریدی بزرگ با معماری مدرن و خاص است که در سال ۲۰۰۶ افتتاح شد و در حال حاضر یکی از شلوغ‌ترین مراکز خرید لبنان است. این مجتمع بزرگ محیطی گرم و صمیمی دارد و در آن مردم بیروت با فرهنگ‌ها و اعتقادات مختلف در کنار هم مشغول کسب و کار می‌باشند.بیروت مال با وسعت ۵۰ هزار متر مربعی، دارای۴طبقه روی زمین و ۴ طبقه زیر زمین است. فروشگاه‌های بیروت مال انواع برندهای معتبر بین‌المللی و برندهای لبنانی را شامل می‌شود به همین دلیل این مرکزخرید به یکی از بهترین مکان‌ها برای خریدسوغات لبنان تبدیل شده است  انواع لباس‌های مجلسی وراحتی، کیف و کفش، لوازم آرایشی، عـــــطر و اکسسوری‌های لباس با تنوع قیمت را در این مجتمع بزرگ می‌توان دید. بعد از خرید نیز رستوران‌های بیروت مال با فضایی بسیار صمیمی آماده پذیرایی از گردشگران می‌باشند.

آدرس: Gioseppo Beirut Centre Mall City Centre Mall, Ground Floor, Lebanon-Hazmieh, Lebanon

۳-سیتی مال

سیتی مال مرکز تجاری بزرگ است که در شمال شرقی شهر بیروت واقع شده است. در این مرکز خرید همه چیز از انواع پوشاک گرفته تا مواد خوراکی به فروش می‌رسد. در واقع سیتی مال با داشتن بیش از ۲۱۰ فروشگاه، دو دپارتمان استور و یک هایپر مارک بزرگ، علاوه بر مـــــرکز خرید به عنوان یک مجتمع تفریحی شناخته می‌شود.این مجتمع بزرگ با دیوارهای شیشه‌ای، طراحـــــی زیبا دارد و به سیستم تهویه مطبوع در داخل سالن مجهز می‌باشد. فروشــــگاه‌های سیتی مال نیز همگی دکوری بسیار لوکس دارند و اجناس خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می‌رسانند.در سیتـــی مال گردشگران می‌توانند بعد از یک خرید عالی، به مراکز تفریحی رفته و ساعاتی پر از هیجان را سپری کنند، در آخر نیز از سرو غذاها و نوشیدنی‌های خوش طعم در رستورانهای لبنان لذت ببرند.

آدرس: Jdeideh, Lebanon

۴-دونس سنتر

دونس سنتر از اولین مراکز خرید لبنان است که با فضای داخلی زیبا، راهروهای بزرگ و امکاناتی ماندد پله برقی و سیستم تهویه هوای مطبوع در شهر بیــــروت ساخته شد. این مرکز تفریحی در خیابان “Verdun” و در نزدیکی ساختمان‌های اداری و مدارس قرار دارد. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کارمندان این مکان را برای صرف عصرانه بعد از کار و خرید انتــــخاب کنند.در فروشگاه‎‌های دونس سنـــتر انـــواع فروشگاه‌های پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و زیورآلات را می‌توان دید. چندین رستوران با غذاهای بین‌المللی و لبنانی، فست فود، کافه، مراکز تفریحی، مراکز بازی مخصوص کودکان، سالن بولینگ، اتاق بیلیارد و سینما از امکانات این مرکز خرید هستند.

آدرس: Verdun Street، Beirut, Lebanon۵- مرکز خرید ABC

این مرکز خرید از قدیمی‌ترین مراکز خرید لبنان است که در ابتدا جز مراکز خرید کوچک با مغازه‌های محدود بوده اما با گذشت زمان پیـــــشرفت کرده و در حال حاضر با داشتن چندین شعبه مختلف به مرکز تفریحی با امکانات کامل تبدیل شده است.ABC فضایی زیبا با طراحــی خاص دارد و از مکان‌های پرطرفدار برای خرید لباس‌های زیبای لبنانی است. علاوه بر اجناس لبنانی، نمایندگی برندهای معتبر جهانی نیز در این مرکز خرید شعبه دارند و انتخاب‌های فراوانی را در مقابل گردشگران قرار می‌دهند. مغازه‌های فروش جواهر از دیگر فروشگاه‌های محبوب در مرکز خرید ABC محسوب می‌شوند.این مجتمع تفریحی به رستوران‌هایی با فضای داخلی فوق‌العاده شیک و غذاهای خوش‌طعم، امکانات تفریحی و سینما مجهز می‌باشد.

آدرس: El Salam School, Bayrut, Lebanon

 

ختلاف ساعت بیروت با تهران: 1:30

طول پرواز از ایران تا لبنان: 3 ساعت

برق: برق شهری لبنان 240 ولت و 50 هرتز است.

پیش‌شماره کشور لبنان: 961+

شماره تماس آتش‌نشانی لبنان : 175

شماره تماس پلیس لبنان: 112

شماره تماس اورژانس لبنان: 140

فرودگاه لبنان: فرودگاه بین‌المللی رفیق حریری بیروت یا فرودگاه بین‌المللی بیروت می‌باشد.

فرودگاه لبنان: فرودگاه بین‌المللی رفیق حریری بیروت یا فرودگاه بین‌المللی بیروت می‌باشد.

پرواز ها به مقصد لبنان :تهران بیروت تهران ، مشهد بیروت مشهد

کلمات کلیدی:

: تور لبنان ,  تور لبنان1403، تور لبنان تابستان 1403 ، تور لبنان بهار , تور لبنان تابستان , درباره لبنان, تور لبنان لحظه آخری , تور لبنان اقساطی , تور لبنان ارزان ، تور لبنان ، تور لبنان بهار 1403 ، تور لبنان پاییز 1403 ، تور بیروت پاییز 1403 ، توربیروت ، تور لبنان ویژه ، تور لبنان تخصصی ، تور لبنان  لاکچری ، تور نمایشگاهی لبنان ،  تور لبنان وی ای پی ، تورلبنان ، تور بیروت لاکچری ، تور لحظه اخری بیروت ، تور بیروت پاییز ، تور لبنان زمستان 1403 ، تور لبنان هتل بلازور ، تور لبنان هتل موون پیک ، تور لبنان هتل لجند ، تور لبنان هتل کرال بیچ ، تور لبنان هتل لنکستر پلازا ، تور لوکس لبنان ، تور ورزشی لبنان ، تور بیروت ورزشی ، تور لبنان نوروز 1403 ، تور لبنان ژانویه 2024

شبکه های اجتماعی
مرکز تماس

021-88400006