تور اسپانیا

مشاوره و رزرو تور

021-88400006
09124010668

اطلاعات تور اسپانیا

توراسپانیا ۱۴۰۳

تور اسپانیا در سال ۱۴۰۳با اجرای مستقیم پدیده قرن با کادری مجرب و راهنمایان محلی اسپانیا مسلط به زبان انگلیسی، اسپانیایی و فارسی و طرف قرار داد با هتل های 4 و ۵ ستاره کشور اسپانیا زیر نظر وزارت گردشگری اسپانیا با مناسب ترین قیمت به صورت اقساطی انجام میشود جهت دریافت تور لوکس شهرهای مختلف اسپانیا و همچنین تور لحظه آخری اسپانیا با کارشناسان تور اروپا تماس بگیرید.

La Sagrada familia , BARCELONA , SPAIN

 

 

کلیسا ساگرادا فامیلیا (بازیلیکا و کلیسای کافر خانواده مقدس) از پربازدید ترین و تاریخی ترین مناطق در بارسلون و کل اسپانیا است . کلیسای ساگرادا فامیلیا نمونه فوق العاده ای از معماری مدرنیستی است که توسط معمار افسانه ای آنتونی گائودی طراحی شده است.

تور اسپانیا انفرادی

تور اسپانیا به دو صورت انفرادی و گروهی اجرا میگردد. تور اسپانیا به صورت انفرادی با توجه به انتخاب تعداد شب و تعداد شهر توسط شما و به خواسته خودتان اجرا میگردد و با حد اقل ۳ شب و یک شهر اسپانیا اجرا میشود و شما با گروه همراه نیستید و در اختیار خودتان هستید و قسمتی از هزینه‌هایتان را مدیریت میکنید و این مدل تور با هماهنگی شما اجرا میشود. جهت دریافت تور اسپانیا به صورت انفرادی و اطلاع از شرایط ان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تور گروهی اسپانیا

تور گروهی اسپانیا توسط آژانس‌های مسافرتی معتبر اجرا میشود در صورتی که شما شرایط مناسب را اعم از گردش مالی، تمکن ، شغل مناسب و…‌داشته باشید با ارائه ضمانت‌نامه معتبر به آژانس هواپیمایی قابل اجرا میباشد شما در  تور گروهی  اسپانیا از قبل تعیین شده با تعدادنفرات مشخص از ابتدا به همراه گروه و تور لیدر از ایران تا پایان اجرای تور با هم هستید. هزینه این تور به صورت کروهی تعیین شده و شما به همراه گروه در اختیار لیدر تور اسپانیا هستید.جهت دریافت تور اسپانیا به صورت گروهی و اطلاع از شرایط آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

hemisfenic theater&cinema valencia spain تئاتر همیسفنیک

 

 

 

تئاتر و سینمای معروف شهر والنسیا ، از ساخته های معمار معروف سانتیاگو کالاتراوا با طراحی خاص آن ، از اماکن پربازدید گردشگران اسپانیا در شهر ساحلی والنسیا می باشد .( والنسیا اسپانیا )

تور اسپانیا ویزای شنگن

خصوصیت   تور اسپانیا این است که مشکلات  شما برای دریافت ویزای شنگن کاهش میابد و آژانس  کارهای شما را پیگیری می‌کند. با وجود اینکه دریافت ویزای شنگن اسپانیا راحت‌تر از دیگر کشورهای اروپایی است اما همین که با آژانس مسافرتی سفر می‌کنید، به دریافت ویزای شما کمک می‌کند. ویژگی دیگر هم این است که سفر گروهی باعث می‌شود هزینه‌ها  کاهش پیدا کند و شما با قیمت مناسب‌تری سفر کنید

قیمت تور اسپانیا؛

قیمت تور اسپانیا شاید در مقایسه با دیگر تورهای اروپا گران باشد. اما قیمت تور اسپانیا به عوامل مختلفی مثل نرخ روز یورو، بلیط رفت و برگشت هواپیما، هتل محل اقامت، تعداد شب‌های اقامت و خدماتی که در تور دریافت می‌کنید هم بستگی دارد. شما برای 4 شب اقامت در اسپانیا باید حدودا 690 یورو با اقامت در یک هتل 4 ستاره هزینه پرداخت کنید. توجه داشته باشید که به این هزینه، قیمت پرواز اسپانیا (بلیط رفت و برگشت هواپیما) نیز اضافه می‌شود. پرواز‌های مستقیم تهران به مادرید و یا بارسلون، از پروازهای غیر مستقیم آن گران‎تر هستند

خانه کازاباتلو بارسلونا اسپانیاcasa batlo house

 

 

 

سه خانه معروف و تورستی به نام‌های کازا باتلو ، کازا میلا و کازا ویسنس طراحی آنتونی گائودی ، مشهورترین معمار اسپانیایی ، برای بازدید عموم آزاد است و از مناطق توریستی شهر بارسلون به شمار می رود . 3 خانه گائودی یک بلیط ترکیبی است که به شما این امکان را می دهد که از هر 3 خانه گائودی در بارسلونا بازدید کنید

شرایط تور اسپانیا
تور اسپانیا، نیازمند دریافت ویزای شینگن میباشد. جهت دریافت ویزای شینگن تور اسپانیا نیز برخی نکات لازم است مثلا همه مدارک را به زبان اسپانیایی ترجمه کنید. البته این ترجمه‌ها، نیازی به تایید دادگستری ندارند. همچنین گذرنامه شما باید حداقل ۶ ماه (از تاریخ ورود) اعتبار داشته باشد. بدیهی است که به ازای هر نفر، شرایط گذرنامه و مدارک باید به صورت جداگانه در نظر گرفته شود. برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا، نیاز است تا گردش ۶ ماهه حساب بانکی خود را حداکثر ۱۰ روز قبل از شروع فرایند دریافت ویزا از بانک دریافت کنید. این مدرک باید به زبان انگلیسی باشد و حتما مهر و امضای بانک را داشته باشد

تور اسپانیا ارزان :
اگر قصد دارید  که تور اسپانیا ارزان بخرید، پیشنهاد ما به شما این است که از خرید تورهای ترکیبی (مثلا تور ترکیبی اسپانیا-فرانسه-ایتالیا) صرف نظر کنید، چون قیمت تور اسپانیا را خیلی افزایش می‌دهند. در تورهای ترکیبی اروپایی، شما باید هزینه ترنسفر هوایی بین مقاصد را هم بپردازید و اگر کشوری مثل فرانسه هم در میان مقاصدتان باشد، هزینه هتل و اقامت گرانتری نسبت به اسپانیا دارد.دیگر عاملی که در قیمت تور اسپانیا و ارزان شدن آن می‌تواند تاثیرگذار باشد، تعداد روزهای اقامت است، هر چقدر روزهای اقامتتان کمتر باشد، قیمت تور اسپانیا هم ارزان‌تر می‌شود.عامل بعدی برای خرید یک تور اسپانیا ارزان، انتخاب ایرلاین است. اگر پرواز ارزان‌تری انتخاب کنید، قیمت نهایی تور اسپانیا هم، برای شما ارزان‌تر خواهد شد.

تور اسپانیا اعتبار پکیج:بهار 1403

تور اسپانیا شروع قیمت از 690 یورو + نرخ پرواز

تور اسپانیا از محبوب‌‌ترین تورهای اروپا محسوب می‌شود که شما را به عمق اروپا با فرهنگ ویژه‌اش می‌برد. هم خیابان‌های لوکس وساختمانهای  خاص دارد و هم محله‌های بومی و رقص‌ و موسیقی فرهنگی . تورهای اسپانیا متنوع هستند . حداقل خدماتی که آژانس‌های مسافرتی در تور اسپانیا ارائه می‌دهند شامل بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه، ترنسفر و ویزا است.

پروازهای  مختلف برای تور اسپانیا

  تورهای اسپانیا با پروازهای قطر، امارات و ترکیش برگزار می‌شوند. بدون شک بهترین کیفیت پرواز، از آنِ ترکیش ایرلاینز است ولی قیمت گرانتری هم دارد. در رده بعدی، امارات و قطری قرار می‌گیرند که قیمتشان ارزانتر است ولی مسیر شما را طولانی می‌کنند، زیرا یک توقف در امارات یا قطر دارند و بعد به سمت اسپانیا حرکت می‌کنند. پروازهای امارات و قطر چیزی حدود ۹ ساعت طول می‌کشد در حالی که برای سفر با پرواز ترکیش به مقصد اسپانیا، ۷ تا ۸ ساعت طول می‌کشد.

تور اسپانیا از نظر تنوع

تور اسپانیا از نظر اجرا متنوع میباشد تور تک مقصدی اسپانیا شامل یک شهر مثل تور مادرید اسپانیا ، تور بارسلون  اسپانیا ، تور مالاگا اسپانیا 

تور ترکیبی شهرهای اسپانیا مثل تور مادرید -بارسلون ، تور مادرید مالاگا ، تور مالاگا بارسلون 

تور ترکیبی اسپانیا و کشوردیگر مثل تور اسپانیا پرتغال ، تور اسپانیا ایتالیا 

مدارک لازم برای تور اسپانیا
مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)
۱) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه¬های قبلی
الف) مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم
ب) ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.
۲) ۳ قطعه عکس ۴/۵*۳/۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای ۳ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)
۳) اصل و ترجمه شناسنامه
۴) اصل گردش حساب بانکی ۶ ماهه با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی، مطابق با مانده گواهی تمکن.
زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۱۰ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد
گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش شش ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک، همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است.)
نرخ معادل مانده حساب ها در تمکن یورو باشد.
باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 200 میلیون تومان باشد.
5) اصل و ترجمه سند مالکیت
۶) اصل و ترجمه مدارک شغلی

رزرو تور اسپانیا
خدمات متنوع تور مسافرتی اسپانیا عبارتند از
بلیط رفت و برگشت هواپیما اسپانیا
رزرو هتل اسپانیا
ترانسفر فرودگاهی اسپانیا
خدمات ویزای شینگن اسپانیا
بیمه مسافرتی اسپانیا
گشت‌های شهری و راهنمای تور فارسی زبان
در صورت درخواست تور تفریحی اسپانیا ، با کارشناسان پدیده ارتباط برقرار کنید تا بهترین گزینه برای رزرو تور اسپانیا ارزان را متناسب با بودجه و شرایط شما ارائه دهند.

بهترین زمان تور اسپانیا

اسپانیا با توجه به اینکه جزو کشورهای جنوبی اروپا به حساب می‌آید، در طول سال آب و هوای مطبوعی دارد. از اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر ماه، فصل اوج سفر یا به اصطلاح «های سیزن» تور اسپانیا محسوب می‌شود. اگر اهل خرید هستید، می‌توانید از فرصت قیمت‌های مناسب حراجی‌ها در این کشور، از نیمه دسامبر تا ژانویه (دی و بهمن) استفاده کنید. با توجه به شرایط آب و هوایی اسپانیا، به نظر می‌رسد که تابستان زمان مناسبی برای شرکت در  تور اسپانیا باشد؛ تعطیلات نوروز و ژانویه، کامل‌ترین  تور اسپانیا  ارائه می‌شود و با توجه به تعطیلات، بهترین فرصت برای شرکت در تورهای بلندمدت اسپانیاست.

تور اسپانیا مادرید

مادرید به عنوان پایتخت اسپانیا یکی از مقاصد اصلی گردشگری این کشور به شمار می‌رود. از این رو تور مادرید اسپانیا را می‌توان برای گردشگرانی که می‌خواهند فقط در این شهر اقامت داشته باشند برنامه ریزی کرد. این تور معمولا به صورت 4 شب و 5 روز برگزار می‌شود.

شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا است. مردم مادرید به میهمان‌نوازی و خونگرمی در سراسر جهان معروف هستند. مادرید را به دلیل داشتن کلکسیونی زیبا از آثار هنری می‌توان اسپانیای کوچک نامید. اگر می‌خواهید در سفر به مادرید همانند یک اسپانیایی زندگی کنید و به راز شاد بودن مردم مادرید پی ببرید، قدم زدن در میدان‌های شهر و نشستن در کافه‌های دنج و صمیمی آن را در تور اسپانیا فراموش نکنید.

تور مادرید با داشتن ساختمان‌های زیبا و مراکز خرید استثنایی، مقصدی ایده آل برای گردشگرانی است که عاشق سفرهای پر زرق‌وبرق و لوکس هستند، علاوه بر این وجود کاخ سلطنتی اسپانیا و همچنین موزه‌ی دل پرادو که مجموعه‌ای بی‌نظیر از آثار تاریخی اروپا است از دیگر جذابیت‌های تور اسپانیا و شهر مادرید است.

دانشگاه سوفلک مادرید اسپانیا suffolk university madrid spain
رویال پالاس مادرید royal palace of madrid

تور اسپانیا بارسلونا

تور 4 شب و 5 روز بارسلونا از محبوب‌ترین و ارزان‌ترین تورهای اسپانیا می‌باشد. قیمت تور اسپانیا بارسلونا به نوع هتلی که برای اقامت انتخاب می‌کنید بستگی داشته و از850 یورو شروع می‌شود.خدمات این تور بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل 4 ستاره، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن اسپانیا و ترانسفر فرودگاهی هستند. دنیا بارسلون را با فوتبالش می‌شناسد، همچنین برگزاری مسابقات گاوبازی شور و هیجانی خاص به شهر بخشیده‌اند؛ اما صرف‌نظر از این ورزش‌های مهیج و پرطرفدار، شهر بارسلون گنجینه‌ای  از ساختمان‌های ارزشمندی که شاهکار معمار معروف این شهر، آنتونی گائودی است. معماری که بارسلون تمام زیبایی‌هایش را به او مدیون است، چرا که اگر او و ذهن خلاقش نبود، بی‌شک بارسلون هم با این همه شکوه و عظمت متولد نمی‌شد. از دیگر جاذبه‌های تور اسپانیا و شهر بارسلون می‌توان به ساحل شنی آن اشاره کرد، همچنین وجود ساحل زیبا و بی‌نظیر، بارسلون را به یکی از زیباترین و محبوب‌ترین جاذبه‌های تور اسپانیا تبدیل کرده است.

BARCELONA , SPAIN بارسلونا ، اسپانیا

 

 

توسعه معماری در سال های اخیر و تعهد به طراحی و نوآوری و همچنین پیوند بین مدرنیته ، ارزش های زیست محیطی ، بارسلون را به یکی از پیشرفته ترین شهرهای اروپایی در زمینه معماری تبدیل کرده است که با جوایز نیز متعدد شناخته می شود . روم و رنسانس، مدرنیسم و ​​پست مدرن، آرت نوو و آرت دکو، سبک های معماری که این شهر زیبا در خود جای داده است

تور مالاگا اسپانیا

اسپانیا به داشتن جزایر و سواحل زیبا و رویایی در سراسر اروپا معروف است و مالاگا با سواحل آفتابی، باغ‌های سرسبز و درختان نخل جذاب از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری درتور اسپانیا شناخته می‌شود. این شهر در جنوب کشور اسپانیا واقع شده .سواحل ال کاندادو El Candado Beach، قلعه خیبرالوافرو  Fortres Alcazaba، ساحل ال‌پاکو El Palo Beach، کلیسای جامع Malaga Cathedral و بندر تجاری Port Of Malaga از جاذبه‌های شهر ساحلی مالاگا به شمار می‌روند.

تور ترکیبی اسپانیا و پرتغال ( بارسلون لیسبون)

تور  ترکیبی اسپانیا با پرتغال مدت زمان این تور 7 شب و 8 روز است که در آن 4 شب در بارسلون و 3 شب را در شهر لیسبون پرتغال اقامت دارید. تور 4 شب  اسپانیا بارسلون + 3 شب پرتغال لیسبون  به صورت انفرادی و با توجه به تاریخ درخواستی مسافر برگزار می‌شود. خدمات ما در این تور بلیط رفت و برگشت هواپیما ترکیش، 7 اقامت در هتل‌های 4 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن و پرواز داخلی از بارسلون به لیسبون را شامل می‌شود.

belem tower lisbon portugal

 

برج بلم در قرن شانزدهم ، برای دفاع از لیسبون در برابر کشتی های دشمن ساخته شد . معمار فرانسیسکو د آرودا، بنای یادبود نمادین آن را نیز طراحی کرد و هدف او، این بود که قلعه ای باشد که لیسبون را از حملات ورودی در امتداد رودخانه تاگوس محافظت کند و همچنین آغاز سفرهای دریایی برای ملوانان باشد
شما می توانید از نمای بیرونی برج بلم به صورت رایگان بازدید کنید، اما داخل برج یک شاهکار واقعی است که برای هر کسی که از لیسبون بازدید می کند ارزش دیدن دارد! یکی از برجسته ترین نقاط برج بلم، تراس باز در بالای ساختمان است

تور اسپانیا ، تور اسپانیا ارزان ، تور ارزان اسپانیا ،تور اسپانیا ارزان قیمت ، تور اسپانیا لحظه اخری ، تور اسپانیا لوکس ، قیمت تور اسپانیا ، تور اسپانیا پرتغال ، تور اسپانیا مادرید ، تور اسپانیا بارسلون ، تور اسپانیا مالاگا ، تور بارسلون اسپانیا ، تور مادرید اسپانیا ، تور مالاگا اسپانیا

شبکه های اجتماعی
مرکز تماس

021-88400006