تور سوئیس

مشاوره و رزرو تور

021-88400006
09124010668

اطلاعات تور سوئیس

تور سوئیس 1403

تور سوئیس ۱۴۰۳: تور سوئیس در سال ۱۴۰۳ با اجرای مستقیم پدیده قرن با کادری مجرب و راهنمایان تور لیدرهای محلی سوئیس مسلط به زبان  انگلیسی و فارسی و طرف قرار داد با هتل های 4 و ۵ ستاره سوئیس مورد تایید وزارت گردشگری کشور سوئیس با مناسب ترین قیمت به صورت اقساطی انجام میشود جهت دریافت تور لوکس سوئیس و همچنین تور لحظه آخری سوئیس با کارشناسان تور اروپا  تماس بگیرید.

 تور سوئیس انفرادی

تور سوئیس به دو صورت انفرادی و گروهی اجرا میگردد. تورسوئیس به صورت انفرادی با توجه به انتخاب تعداد شب و تعداد شهر توسط شما و به خواسته خودتان اجرا میگردد و با حد اقل ۳ شب و یک شهر سوئیس اجرا میشود و شما با گروه همراه نیستید و در اختیار خودتان هستید و قسمتی از هزینه‌هایتان را مدیریت میکنید و این مدل تور با هماهنگی شما اجرا میشود. جهت دریافت تورسوئیس به صورت انفرادی و اطلاع از شرایط ان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تور گروهی سوئیس

تور گروهی سوئیس توسط آژانس‌های مسافرتی معتبر اجرا میشود در صورتی که شما شرایط مناسب را اعم از گردش مالی، تمکن ، شغل مناسب و…‌داشته باشید با ارائه ضمانت‌نامه معتبر به آژانس هواپیمایی قابل اجرا میباشد شما در  تور گروهی  سوئیس از قبل تعیین شده با تعدادنفرات مشخص از ابتدا به همراه گروه و تور لیدر از ایران تا پایان اجرای تور با هم هستید. هزینه این تور به صورت کروهی تعیین شده و شما به همراه گروه در اختیار لیدر تور سوئیس هستید.جهت دریافت تور سوئیس به صورت گروهی و اطلاع از شرایط آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

رودخانه راین سوئیس

 

 

 

رودخانه راین ، طولانی ترین رودخانه اروپا و یکی از بزرگترین رودخانه ها در سراسر جهان ، که از کوه های  آلپ در سوئیس منشا می گیرد و پس از گذر از کشور های سوئیس لیختنشتاین ، اتریش ، آلمان ، فرانسه و هلند به دریای روتردام در هلند می ریزد .

درباره سوئیس 

 سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا  است با فرهنگ وآداب ورسوم این کشور آشنا شوید. سوئیس کشوری واقع در غرب اروپاست که با کشورهایی نظیر فرانسه، ایتالیا، آلمان و اتریش همسایه است. این کشور از جمله زیباترین کشورهای اروپایی است که توانسته تنوع بالایی در زمینه گردشگری به وجود آورد، چرا که تلفیقی از طبیعت و سیاست است. وجود رشته کوهای آلپ و پارک ملی سوئیس از یک سو و وجود مقر سازمان ملل متحد و موزه بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر از سوی دیگر در شهرهای مختلف این کشور سبب جذب گردشگران به سوئیس شده است. سوئیس از جمله مقاصدی است که پیش از این باید برای سفر انتخاب می‌کردید. کارشناسان ما سعی میکنند بهترین تور سوئیس را برای شماانتخاب کنند  تا خاطره سفری بیادماندنی تور سوئیس را برایتان ایجاد کنند

قیمت تور سوئیس

قیمت تور سوئیس با فصل انتخابی برای تور سوئیس رابطه مستقیم دارد. چنانچه تابستان را برای تور سوئیس انتخاب کنید پول بیشتری باید بپردازید زیرا قیمت هتل ها و هواپیما در این فصل بیشتر از دیگر فصول سال است. برای سفر با هزینه معقول تر بین ماه نوامبر تا مارس بار سفر ببندید. از آوریل به بعد قیمت ها رو به افزایش خواهد رفت. البته برای تفریحات زمستانی مانند اسکی در فصل زمستان بیشترین مبلغ را باید پرداخت نمایید. به طور کلی فصول بهار و پاییز مناسبترین زمان برای تور سوئیس هستند.

تعداد شب های اقامت، درجه هتل، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، هزینه گشت شهری، بیمه مسافرتی و… همه و همه در قیمت تور سوئیس تاثیرگذار خواهند بود.

 

تور اروپا تور سوئیس

تور سوئیس :

کشور سوئیس در بخش غربی مرکز قاره اروپا واقع شده که از غرب با کشور فرانسه، از شرق با کشورهای اتریش و لیختن اشتاین، از جنوب با ایتالیا و از شمال با کشور آلمان همسایه است. پایتخت اداری سوئیس برن و مرکز قضایی آن شهر لوزان می‌باشد. این کشور از نظر مساحتی کوچک بوده و مساحت آن تقریبا نصف مساحت اسکاتلند است. در سفر با تور سوئیس خواهید دید که این کشور با کوه‌های مرتفع و سر به فلک کشیده، دریاچه‌های عمیق آلپ، دره‌های پر از چمن‌زار و مزارع زیبا و دهکده‌های کوچک احاطه شده است. در واقع سوئیس را می‌توان پیوندی از جغرافیای فرهنگی و فیزیکی اروپای غربی به شمار آورده که شهرهای آن ترکیبی از معماری قدیمی و جدید را در خود گنجانده است. زیبایی‌های بی‌نظیر این کشور چشمان هر گردشگری را در تور اروپا به دیدار از خود فرا می‌خواند. در عصر حاضر سوئیس توانسته است با شهرهای پیشرفته خود به عنوان مرکز بین‌المللی صنعت و بازرگانی در جهان شناخته شود که این در تضاد با تصویر گوشه‌گیری و انزوای گذشته‌های آن است. در این کشور و به ویژه ژنو به دلیل بی‌طرفی در بسیاری از مسائل و ثبات طولانی‌مدت آن، بسیاری از سازمان‌های دولتی و غیردولتی از جمله سازمان‌های متعلق یا مرتبط با سازمان ملل متحد در آن قرار گرفته‌اند که بر اهمیت سیاسی سوئیس افزوده است. جهت اشنایی شما   با تورهای سوئیس ، اطلاعات بیشتر و گسترده‌تری را به شما ارائه دهیم

تور سوئیس ارزان

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم می‌توان با مدیریت تعدادی از عوامل هزینه تور سوئیس را مدیریت کرد. البته در مسیرهای اروپایی باید گفت که به ندرت می‌توان تور ارزان پیدا کرد چرا که مسیرهای اروپایی مستلزم گرفتن ویزای توریستی هستند. ولی انتخاب کلاس پروازی اکونومی با تعداد کم شب‌های اقامت روی یک هتل متوسط می‌توان تا حدود زیادی هزینه‌های تور را کاهش داد. از آنجا که ایرلاین‌های سوئیس ایر، لوفت‌هانزا و ترکیش برای تور سوئیس مورد استفاده قرار می‌گیرند لذا همین امر تور سوئیس ارزان را از دست مسافران خارج خواهد کرد. البته شایان ذکر است که در ایام کم‌گردشگر شاید بتوان تور سوئیس را با قیمت مناسب تهیه کرد که برای این منظور نیز کارشناسان فروش تورهای سوئیس در پدیده قرن حضور دارند تا بتوانند در مورد انواع تورها و هتل‌های این مسیر مشاوره‌های لازم را به مسافران عزیز بدهند. لذا تقاضا داریم که به صورت پیوسته اطلاعات پکیج‌ها و تورها را که در سایت به صورت بیست و چهار ساعته بروزرسانی می‌شود را مطالعه نمایند.

تور سوئیس لحظه آخری

تور سوئیس لحظه اخری

تور لحظه آخری عموما در ایام خلوتر و در مسیرهای بدون ویزا وجود داشته که باید گفت تور سوئیس لحظه آخری وجود ندارد. چرا که قبلا نیز اشاره شد که برای این مسیر گرفتن ویزا الزامی است. برای سفر با تور سوئیس می‌بایست دو ماه قبل از مسافرت اقدام به اخذ ویزای سوئیس کرد که این خود باعث منسوخ شدن تور سوئیس لحظه آخری می‌شود چرا که تورهای لحظه آخری به یکباره و بدون برنامه‌ریزی قبلی اجرا می‌شوند. یکی دیگر از شروط بودن تور لحظه آخری، پرتردد بودن مسیر است که با توجه به پروازهایی که از تهران به سوئیس انجام می‌شود می‌توان گفت نسبتا پرتردد است ولی شرط نداشتن ویزا شنگن را ندارد. شایان ذکر است که تور سوئیس به صورت جداگانه کمتر برای مسافران ایرانی ارائه می‌شود به خاطر اینکه بیشتر ایرانی‌ها خواهان تورهای ترکیبی فرانسه، ایتالیا و سوئیس هستند و یا تورهای ترکیبی فرانسه و سوئیس را تهیه می‌کنند. همه این عوامل دست به دست هم داده و باعث می‌شوند که تور سوئیس لحظه آخری را نتوان تهیه کرد

قطار اروپا

بهترین زمان جهت تور سوئیس

بهترین زمان مسافرت به سوئیس،از خرداد تا اواخر مرداد ماه است. سوئیس در این زمان از سال، بهترین آب و هوا را دارد. اگر با هوای خنک و نسبتا سرد سازگار هستید، پاییز زوریخ هم گزینه‌ جذابی برای‌ شما خواهد بود و اگر در فکر صرفه‌جویی در هزینه هستید، زمستان بهترین و ارزان‌ترین فصل برای سفر به زوریخ است. علاوه‌ بر این، زمستان بهترین فصل برای دوستداران ورزش‌های زمستانی مثل اسکی است.

خدمات تور سوئیس
برخی از خدمات تور سوئیس ایوار عبارتند از:

خدمات ویزای شنگن سوئیس
پرواز رفت و برگشت
اقامت در هتل های ۴ یا ۵ ستاره
راهنمای فارسی زبان و محلی
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی و بین شهری
گشت‌های شهری

تور زوریخ سوئیس

زوریخ سوئیس یکی از  شهرهای زیبا و با معماری قرون وسطی در اروپااست. زوریخ، جز شهرهای بین المللی دنیا می‌باشد که به همین دلیل شهر پر جنب و جوش است. مناظر و طبیعت دیدنی این شهر جذاب و زیبا، و پر از کافه‌های مدرن و رستوران و مراکز خرید درجه یک و البته گران قیمت است. تنوع غذاها و شکلات‌های گوناگون، انواع پنیرها و برندهای مختلف هم به جذابیت این شهر افزوده است جهت دریافت تور زوریخ سئئیس لاکچری و مناسب با کارشناسان تور سوئیس زوریخ ما تماس بگیرید.

ویزای سوئیس تور زوریخ

جهت گرفتن ویزای سوئیس با یکسفر قبلی متوسط، تمکن مالی و گردش حساب امکان پذیر است. شما حتی با یک سفر خارجی، 200 میلیون تومان تمکن مالی و یک گردش حساب 3 ماهه معمولی می‌توانید ویزای سوئیس را اخذ کنید

lake lucerne zurikh switzerland

 

دریاچه بزرگ اوسرنه در نزدیکی زوریخ واقع در سوئیس 

تور لوزان سوئیس

لوزان سوئیس یکی از شهر های توریستی سوئیس است که در بین گردشگران تور سوئیس بسیار طرفدار دارد. جاذبه ها و مکان های دیدنی لوزان را می توان مهم ترین دلیل انتخاب تور لوزان دانست

لوزان سوئیس شهر کوچک و یکی از سبزترین شهرهای اروپاست

لوزان، پایتخت المپیک، مرکزی است که به دلیل امکانات آموزشی و تحقیقاتی مشهور است و مقصدی غیرقابل چشم پوشی برای گردشگری تجاری است.

از نظر طبیعت، این شهر به یکی از زیباترین مناظر سوئیس با مناظر وسیع خیره کننده از دریاچه ژنو و کوه های آلپ را دارد. جهت دریافت تور لوزان سوئیس با کارشنان ما تماس بگیرید

 تور ژنو سوئیس

ژنو یکی از شهر های توریستی سوئیس است که در بین گردشگران تور سوئیس بسیار طرفدار دارد. جاذبه ها و مکان های دیدنی ژنو را می توان مهم ترین دلیل انتخاب تور ژنو سوئیس دانست

کیفیت هتل‌ها، شرکت‌های هوایی، کلاس پرواز، زمان پرواز، مدت اقامت، تعداد گشت‌ها، خدمات اضافی (مانند ناهار یا گشت‌های اختیاری) و تنوع تور ژنو از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور ژنو هستند. هتل‌هایی که در مرکز شهر قرار دارند و دسترسی به فرودگاه، مراکز خرید و تفریحات راحت‌تری دارند، معمولا قیمت بالاتری دارند. انتخاب فصل‌هایی با کمترین ترافیک (پاییز و زمستان) می‌تواند باعث رزرو هتل ژنو با قیمت مناسب‌تر شود. در تورهای گروهی، کلاس اقتصادی پرواز، اتاق‌های استاندارد، یک گشت شهری (با امکان افزودن گشت‌های اختیاری با هزینه اضافی) و انتخاب هتل‌های 3 یا 4 ستاره به عنوان نقاط مشترک معمولی از تور ژنو محسوب می‌شوند.

ژنو سوئیس

تور برن سوئیس

شهر برن سوئیس  به عنوان پایتخت سوییس، مملو از جاذبه‌های تاریخی است و یکی از گران‌ترین مقاصد سفر برای گردشگران مشتاق نیز محسوب می‌شود. این شهر با کاخ‌ها، پارک‌ها و باغ‌های خود مکانی زیبا و خاطره انگیز برای گذراندن تعطیلات گردشگران است. رودخانه‌ی آر یکی از جاذبه‌های مهم این شهر است که با وجودش، مناظر شگفت‌انگیزی پیش چشمان شما قرار گرفته است. چه اهل علم و دانش، هنر یا دوستدار طبیعت باشید، برن جاذبه‌های منحصر به فردی برای شما دارد. همچنین شهر قدیم برن به‌عنوان میراث جهانی یونسکو هم برگزیده شده است که این موضوع به این معناست که اگر شیفته‌ی آثار تاریخی هستید، این شهر مناسبی برای شما خواهد بود. از مکانهای دیدنی برن می‌توان: شهر قدیم، باغ رز (Rosengarten)، کلیسای جامع برن، موزه‌ی هنر، موزه‌ی انیشتین، موزه‌ی تاریخ برن و… را نام برد . جهت دریافت تور لوکس ومناسب قیمت برن سوئیس با ما تماس بگیرید

جاذبه های دیدنی سوئیس

مکان‌های شگفت انگیز زیادی در سوئیس برای بازدید وجود دارد. در اینجا مروری کوتاه به بهترین شهرها و جاذبه‌های دیدنی سوئیس که در طول سفر خود می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید، آورده شده است:

بازل: شهری بر روی رودخانه راین در شمال سوئیس در نزدیکی فرانسه و آلمان است که اغلب به‌عنوان پایتخت فرهنگی کشور شناخته می‌شود.

ژنو: شهری پر از تاریخ، دیپلماسی و زیبایی طبیعی. دریاچه ژنو، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای قدیمی اروپا را کاوش کنید و مقر سازمان ملل را ببینید.

ماترهورن: قله‌ای نمادین از آلپ سوئیس که برای پیاده‌روی و گشت‌وگذار محبوب است.

برن: پایتخت سوئیس است که پر از معماری قرون وسطایی، فواره‌ها، باغ‌ها، موزه‌ها و مکان‌های دیدنی منحصربه‌فرد است.

زوریخ: این شهر بزرگ‌ترین شهر سوئیس است. برای خرید، بازدید از موزه و سفرهای یک‌روزه به روستاهای کوچک و طبیعت عالی است.

پارک ملی سوئیس: منطقه‌ای خیره‌کننده از زیبایی‌های طبیعی در شرق سوئیس که برای پیاده‌روی و اسکی مناسب است.

اینترلاکنیک شهر تفریحی در نزدیکی آلپ که بین دو دریاچه خیره‌کننده تون و برینز قرار گرفته است. مکانی عالی برای اقامت و ماجراجویی و اسکی و اسنوبورد در کوه‌های آلپ.

لوسرن: شهری زیبا، آرام و تاریخی روی یک دریاچه. لوسرن به‌خاطر موسیقی، هنر، موزه‌ها و بافت قدیمی‌اش معروف است

تور سوئیس ، تور سوئیس ارزان ، تور سوئیس لحظه آخری ، تور سوئیس لوکس و لاکچری ، تور سوئیس زوریخ ، تور سوئیس ژنو ، تور سوییس لوزان ، قیمت تور سوئیس ، تور سوئیس لحظه اخری ،تور سوئیس برن ،تور برن سوئیس ، تور زنو سوئیس ، تور لوزان سوئیس ، تور زوریخ سوئیس 

شبکه های اجتماعی
مرکز تماس

021-88400006