درباره شرکت پدیده قرن

با سلام ، ضمن خوش آمدگویی به شما دوست عزیز ، امیدواریم که در سایت پدیده قرن لحظات خوبی را داشته و بتوانید حداکثر استفاده را از این سایت ببرید.

یکی از عالی ترین زمینه های اطلاع رسانی توان گردشگری یک کشور ،استفاده از تارنماهای اینترنتی است. وب سایتها به دلیل ارزش اطلاع رسانی زیادی که در سرزمین دیجیتالی اینترنت با یک میلیارد کاربربا سواد دارند،فرصت خوبی برای معرفی چند زبانه و چند رسانه ای قابلیتهای گردشگری  است.

در بین سایتهای اطلاع رسانی مربوط به گردشگری یک کشور در وب ،سایتهای رسمی از اهمیت زیادی برخوردارند. سایتهای رسمی ، سخنگو های دیجیتالی یک کشور در اینترنت هستند و هرچه این پایگاهها قویتر،به روزتر و چند زبانه باشند، مخاطب پذیری آنها افزایش می یابد.

پایگاههای اینترنتی دارای ماهیتی پویا هستند و امکان تغییر و جابجایی تصاویر و متون را بدون ایجاد هزینه جدید ممکن می سازند. همچنین افزایش شمار کاربران اینترنت و ظرفیت و قدرت بالای پایگاههای اینترنتی برای تاثیر گذاری بر جوامع موجب افزایش بازاریابی در صنعت گردشگری می شود.

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی پدیده قرن، برگزار كننده تورهاي داخلي و خارجي، فعالیت خود را از سال 1382 در راستای ارتقای سطح کیفی صنعت مسافرتی و جهانگردی آغاز نمود.

این آژانس با داشتن اطلاعاتی کامل در زمینه انواع تورهای مسافرتی، با مدیریت حرفه ای و اصولی، پرسنل کار آزموده و متعهد، راهنمایان حرفه ای و در نهایت انجام تمامی تعهدات نسبت به مسافرین عزیز با رعایت اصل مشتری مداری باعث جذب روز افزون تقاضا جهت استفاده از تورهای آژانس مسافرتی و جهانگردی پدیده قرن گردیده است.

امیدواریم  توانسته باشیم گامی د راه توسعه صنعت گردشگری برداشته باشیم

هدف ما

هدف ما مهیا کردن بستر آرامش و تجربه شیرین سفری با کیفیت و خاطره‌انگیز است.

نظر مشتریان

خوشحالم که کرونا تموم شد و میتونیم باز دنیارو بگردیم. البته اگه تورم اجازه بده بهمون

مسعود رضایی

مشتری در کرمان

یک مزیت پدیده ببه نظرم کامل بودن خدماتشون از تور و بلیط ها گرفته تا مشاوره و راهنمایی بوده برای ما

رضا معصومی

مشتری در تهران

قیمت ها و خدمات آژانس پدیده مناسب تر از جاهای دیگست

منصور عباسی

مشتری در شمال کشور

من از سال 97 مشتری پدیده هستیم و خیلی از هدمات خوبشون و رفتار پرنسل رضایت دارم

اسد محمدی

مشتری در آبادان