تور اتریش اعتبار پکیج: پاییز

تور اتریش شروع قیمت از 990 یورو + نرخ پرواز

تور اتریش


تور اتریش ایتالیا

تور اتریش، وین

وین پایتخت اتریش، مقصد اصلی گردشگرانی است که این کشور را برای گزراندن تعطیلات خود انتخاب می‌کنند.  ساختمانها کاخ‌ها و بناهایی با معماری‌های خارق‌العاده و طبیعتی بکر به گردشگران این امکان را می‌دهند تا جذابترین  و متفاوت‌ترین سفر زندگی خود را تجربه کنند. بسیاری شهر وین را پایتخت موسیقی دنیا می‌دانند چرا که بتهوون یکی از یزرگترین موسیقی‌دانان جهان در این شهر متولد شده و سالن‌های موسیقی این شهر محل برگزاری فاخرترین ارکستر سمفونیک‌های اروپا می‌باشند.

معرفی تورهای اتریش

 اتریش در مرکز قاره سرسبز اروپا قرار گرقته و با احاطه شدن توسط کوه‌های بلند آلپ مناظری بکر و بی‌نظیر را در دل طبیعت خود دارد. در این کشور مجموعه‌ای کامل از فرهنگ غنی، زیبایی‌های طبیعی، معماری‌های خلاقانه، مراتع سرسبز، کوه‌های سربه‌فلک کشیده و جاذبه‌های تاریخی گردهم آمده و تور اتریش را به مقصدی جذاب برای تمام سلیقه‌ها تبدیل کرده‌اند. چه اهل تفریحات ساحلی در تابستان باشید و چه عاشق اسکی بر روی برف و هوای سرد زمستانی، اتریش سورپرایزی ویژه برایتان خواهد  داشت.دوچرخه‌سواری در دل طبیعت، قایق‌سواری در میان آب‌های درخشان، قلعه‌های باشکوه، سالن‌های  مجلل اپرا و باله، گالری‌های هنری، کلیساهای تاریخی، موزه‌هایی با ارزشمندترین آثار تاریخی و حتی غارهای یخی همه و همه از جاذبه‌هایی هستند که در تور اتریش خواهید دید.
جاذبه‌های گردشگری وین  : از جاذبه های گردشگری وین  می‌توان قصر هافبورگ، مدرسه سوارکاری اسپانیایی، کلیسای جامع سنت استفان، کاخ شونبرون و قصر بلودر را نام برد.

قیمت تور اتریش

عوامل مختلف مانند نوع بلیط هواپیما، نرخ ارز، زمان سفر، ستاره‌های هتل و سایر خدماتی که در سفر ارائه می‌شود، همه و همه در تعیین قیمت تور اتریش موثر هستند. تورهای اتریش معمولا به صورت یک هفته‌ای (7 شب و 8 روز) و در فصل‌های بهار، تابستان و پاییز برگزار شده و بازدید از شهرهای وین و سواحل را شامل می‌شود.
برای خرید تور اتریش به عنوان پکیجی از تور اروپا، با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید با همکاران ما در شرکت تماس بگیرید

 جاذبه‌های گردشگری وین  از جازبه های گردشگری وین می‌توان قصر هافبورگ، مدرسه سوارکاری اسپانیایی، کلیسای جامع سنت استفان، کاخ شونبرون و قصر بلودر را نام برد.


تور اتریش ، تور اتریش اقساطی ، تور وین اتریش ، تور اتریش وین ، تور ارزان اتریش ، تور اطریش سویس ، تور اتریش سوئیس ، تور اطریش المان ، تور اتریش مجارستان ، تور اتریش ایتالیا ، تور اتریش 1402 ، تور اتریش پاییز ، تور وین 1402 ،تور اتریش پاییز 1402 ، تور اتریش ژانویه ، تور اتریش نوروز 1403


تور اتریش وین 


شروع قیمت از : 690 یورو

SNG DBL ىرجه ي هتل
1100یورو+ نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز 3*
1400یورو+ نرخ پرواز 750 یورو +نرخ پرواز 4*
1700 یورو+ نرخ پرواز 850 یورو +نرخ پرواز 5*

تور اتریش ایتالیا (وین + روم)

SNG DBL درجه هتل
1680 یورو + نرخ پرواز 1250 يورو + نرخ پرواز 3*
2300 یورو + نرخ پرواز 1390 یورو+ نرخ پرواز 4*
2900 یورو + نرخ پرواز 1750 یورو+ نرخ پرواز 5*

مدارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed