مشاوره و رزرو تور

021-88400006
09124010668

لیست تورهای لبنان

عنوان تور

مدت اقامت

تاریخ رفت

ایرلاین

قیمت

تور لبنان بیروت 

7شب و 8 روز

سه شنبه هر هفته

ایران ایر

از 29.700.000 تومان

مشاهده لیست قیمت

تور لبنان بیروت 

3 ، 4 ، 5 ، 6 شب

هر هفته

ایر لاین خارجی

تماس بگیرید

تور سوریه لبنان

3شب سوریه 4شب لبنان

هر هفته

ایر لاین خارجی

تماس بگیرید

اطلاعات درباره لبنان

تور لبنان بیروت

تور لبنان لوکس و لاکچری 

تور لبنان لوکس و لاکچری : تور لبنان به عنوان عروس خاور میانه ، یکی از تورهای جذاب و به یاد ماندنی است که فقط کافیست تور ساحلی لبنان شهر بیروت را در مناطق ساحلی بیروت در مناطق ساحلی جونیه ، روشه و حمراء انتخاب کنیددر این ضورت شما دوباره تور لبنان بیروت را انتخاب خواهید کرد

تور لبنان 1403

تور لبنان ۱۴۰۳ تور لبنان در سال ۱۴۰۳با اجرای مستقیم پدیده قرن با کادری مجرب و راهنمایان محلی لبنان مسلط به زبان انگلیسی، عربی و فارسی و طرف قرار داد با هتل های 4 و ۵ ستاره لبنان زیر نظر وزارت گردشگری لبنان با مناسب ترین قیمت به صورت اقساطی انجام میشود جهت دریافت تور لوکس بیروت پایتخت لبنان و همچنین تور لحظه آخری لبنان با کارشناسان تور لبنان بیروت تماس بگیرید

 

تور لبنان انفرادی

تور لبنان به دو صورت انفرادی و گروهی اجرا میگردد. تور لبنان به صورت انفرادی با توجه به انتخاب تعداد شب توسط شما و به خواسته خودتان اجرا میگردد و با حد اقل 4 شب   شهر بیروت لبنان اجرا میشود و شما با گروه همراه نیستید و در اختیار خودتان هستید و قسمتی از هزینه‌هایتان را مدیریت میکنید و این مدل تور با هماهنگی شما اجرا میشود. جهت دریافت تور لبنان به صورت انفرادی و اطلاع از شرایط ان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

photo10724334592 (1)
لبنان بیروت خیابان روشه
لبنان بیروت کلیسای حضرت مریم

تور گروهی لبنان

تور گروهی لبنان در صورتی  اجرا میشود که به حد نصاب حد اقل 10 نفر برسد  شما در  تور گروهی لبنان از قبل تعیین شده با تعدادنفرات مشخص از ابتدا به همراه گروه و تور لیدر از ایران تا پایان اجرای تور با هم هستید. هزینه این تور به صورت کروهی تعیین شده و شما به همراه گروه در اختیار لیدر تورلبنان هستید.جهت دریافت تور لبنان به صورت گروهی و اطلاع از شرایط آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 تور لبنان (بیروت)  

خدمات تور لبنان : بلیط رفت و برگشت تهران بیروت تهران با ایران ایر ، اقامت درهتل ، ترنسفر فرودگاهی ، گشت شهری ، لیدر فارسی زبان . جهت درخواست تورلبنان با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید 

02188400006


تور ارزان و لحظه  آخری لبنان ، تور ارزان و لحظه اخری بیروت ، مجری مستقیم تور لبنان ، مجری مستقیم تور بیروت ،  تور لبنان ، تور  بیروت ، تور لبنان اقساطی ، تورلبنان لاکچری ، تور لبنان تابستان ، تور لبنان تابستان 1403 ، تور بیروت تابستان 1403 ، تور لبنان پاییز 1403 ، تور بیروت پاییز 1403 ، تور لبنان ویژه ، تور لبنان ارزان ، تورلبنان بهار ، تورلبنان نوروز ، تور لبنان ویژه ، تورلبنان ، تور بیروت ، هتلهای بیروت ،  اطلاعات بیروت ، تور بیروت پاییز ، قیمت تور لبنان ، تور لبنان نمایشگاهی ، تور لبنان از تهران ، تور لبنان از مشهد ، تورلبنان هتل بلازوز  ، تور بیروت هتل بلازور ، تور بیروت از مشهد ، تور بیروت لحظه اخری ، قیمت  هتلهای لبنان ، تور لبنان انفرادی ، تور لبنان گروهی ، تور بعلبک لبنان ، تور هیلیوپلیس ، heliopolis baalbek ، ارزانترین تور لبنان با پدیده ،تور لبنان نوروز 1403 ،  تور یک هفته ای لبنان ، تور 4 شب و 5 روز لبنان ، تور 5 شب و 6 روز لبنان ، قیمت تور بیروت 1403 ، تور لبنان نوروز 1403 ، تور لبنان ژانویه ،تور لبنان | قیمت ارزان + مجری مستقیم تور های لبنان 1403 ✈️

تور لبنان ✈️ لیست قیمت تورهای لبنان ارزان و لحظه آخری مجری مستقیم تور لبنان 1403 ، پرواز مستقیم ایرانی و خارجی ⭐️ هتل های لوکس بیروت لبنان ⭐️


برنامه سفرتور لبنان :  برنامه سفر ذیل شامل زمانی است که تور به  صورت گروهی   و به حد نصاب مورد نظر برسد .مبلغ ورودی اماکن به عهده مسافر میباشد.

تور لبنان (بیروت ) روز اول : بعد از رسیدن به فرودگاه بین المللی رفیق حریری ما منتظر شما هستشم و ترانسفر شما به هتل انجام میشود و اتاق شما در هتل به شما تحویل داده خواهد شد و در اختیار خود هستید

تور لبنان (بیروت ) روز دوم : بعد از صبحانه گشت شهری شما آغاز میگردد حرکت به سمت منطقه جونیه بازدید از منطقه تاریخی نهرالکلب و بعد از آن بازدید از غار جعیتا (از کاندیداهای عجاِیب هفتگانه دنیا ) متشکل از دو غار خشکی و آبی و در انتها بازدید از موزه مشاهیر و بازگشت به هتل (تایم تقریبی شروع برنامه 9 صبح و اتمام در ساعت 16)

تور لبنان (بیروت ) روز سوم : بعد از صبحانه حرکت به سمت بیروت بازدید از صخره روشه وبعد حرکت به سمت جونیه و بازدید از خلیج جونیه که با استفاده از تله کابین جونیه به سمت منطقه حریصا و بازدید از کلیسای معروف سیده لبنان خواهیم رفت ودر انتها به سمت شهر تاریخی جبیل (بیبلوس) میرویم که از بازار تاریخی و قلعه تاریخی جبیل بازدید و سپس به سمت هتل حرکت خواهیم کرد (تایم تقریبی شروع برنامه 9 صبح و اتمام در ساعت 19)

تور لبنان (بیروت) روز چهارم : بعد از صبحانه حرکت به سمت جنوب کشور لبنان شهر صیدا بازدید از بازار سنتی ، قصر دبانه ، موزه صابون و قلعه تاریخی شهر صیدا سپس قایق سواری در کنار جزیره الزیره و برگشت به هتل (روز کامل)

تور لبنان (بیروت) روز پنجم : بعد از صبحانه حرکت به سمت منطقه  جبال شوف بازدید از قصر دبانه و بعد از آن قلعه موسی و بازدید از غار عین و زین بازگشت به هتل ( اختیاری و اپشنال  )

تور لبنان (بیروت)  روز ششم : بعد از صبحانه حرکت به سمت شمال کشور لبنان بازدید از کلیسای سیده نوریه سپس به سمت منطقه بشری میرویم که موزه جبران خلیل جبران قرار دارد و سپس بازدی از جنگل ارز و بازگشت به هتل (اختیاری و اپشنال )

تور لبنان (بیروت) روز هفتم : بعد از صبحانه حرکت به سمت شرق کشور لبنان شهر بعلبک یکی از مهمترین آثار دیدنی یعنی هلیوپولیس خواهیم رفت که بازید از این قلعه تاریخی به تمام کسانی که به این کشور سفر میکنند پیشنهاد میشود (قلعه بعلبک – هلیوپولیس – شهر خورشید ( اختیاری و اپشنال)

تور لبنان (بیروت) روز هشتم : پس از تحویل دادن اتاق در هتل ترانسفر شما به فرودگاه اجرا خواهد شد

لبنان کشوری کوچک و کوهستانی در غرب آسیا و خاورمیانه و در کنار ساحل شرقی دریای مدیترانه است. واژه لبنان از واژه سامی «لبن» که اشاره به قله‌های سفید کوهستان‌های لبنان دارد، گرفته شده‌ است.

بیروت (پایتخت لبنان) شهری بندری است که بر روی دماغه‌ای کوچک و درکنار دریای مدیترانه قرار گرفته و بزرگ‌ ترین شهر و پایتخت کشور لبنان است.

لبنان یکی از کوچک‌ترین کشورهای دنیاست که مساحتی حدود ۱۰۴۵۲ کیلومتر مربع دارد. بسیاری از مناطق آن کوهستانی است به جز مناطق ساحلی کم عرض و دره بقا که بخش مهمی از صنعت کشاورزی لبنان را تشکیل می‌دهد.

 لبنان آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد، هوای سواحل در زمستان‌ها سرد و بارانی و در تابستان‌ها گرم و شرجی است. در نواحی بلندتر به ویژه کوهستان‌ها، زمستان‌ها با بارش برف همراه است و دمای هوا به زیر صفر می‌رسد.

بخش‌های دیگر این کشورلبنان ، تابستان‌های گرم و خشک دارد.در مناطق ساحلی زمستانها کلاً سرد و بارانی و تابستانها گرم و مرطوب هستند. در مناطق مرتفع تر در طول زمستان دما به زیر صفر درجه می‌رسد. تابستان‌ها از سوی دیگر گرم و خشک هستند.

اگر چه اکثر مناطق لبنان سالانه شاهد بارانهای بسیاری است (در مقایسه با مناطق خشک کنارش) ولی در مناطق خاصی در شمال شرق لبنان به دلیل وجود قله‌های مرتفع کوه‌های غرب که راه ابرهای بارانی به وجود آمده از مدیترانه را سد می‌کنند باران زیادی نمی‌بارد.

 کشور لبنان  با مساحتی حدود 10500کیلومتر مربع ، بعد از بحرین کوچکترین کشور خاور میانه میباشد. لبنان دارای6 استان بیروت ، بقاع ، شمال ، جنوب ، نبطیه و جبیل میباشد. ارتفاع از سطح دریا 3090متر ودارای16 رودخانه از جمله نهر اللیطانی و نهر العاصی و دو رشته کوه شرقی و غربی میباشد

لبنان کشوری کوچک و کوهستانی در غرب آسیا و خاورمیانه و در کنار ساحل شرقی دریای مدیترانه است. واژه لبنان از واژه سامی «لبن» که اشاره به قله‌های سفید کوهستان‌های لبنان دارد، گرفته شده‌ است.

بیروت (پایتخت لبنان  )شهری بندری است که بر روی دماغه‌ای کوچک و درکنار دریای مدیترانه قرار گرفته و بزرگ‌ترین شهر و پایتخت کشور لبنان است.

لبنان یکی از کوچک‌ترین کشورهای دنیاست که مساحتی حدود ۱۰۴۵۲ کیلومتر مربع دارد. بسیاری از مناطق آن کوهستانی است به جز مناطق ساحلی کم عرض و دره بقا که بخش مهمی از صنعت کشاورزی لبنان را تشکیل می‌دهد.

سرزمین لبنان آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد، هوای سواحل در زمستان‌ها سرد و بارانی و در تابستان‌ها گرم و شرجی است. در نواحی بلندتر به ویژه کوهستان‌ها، زمستان‌ها با بارش برف همراه است و دمای هوا به زیر صفر می‌رسد.

بخش‌های دیگر این کشورلبنان ، تابستان‌های گرم و خشک دارد.در مناطق ساحلی زمستانها کلاً سرد و بارانی و تابستانها گرم و مرطوب هستند. در مناطق مرتفع تر در طول زمستان دما به زیر صفر درجه می‌رسد. تابستان‌ها از سوی دیگر گرم و خشک هستند.

اگر چه اکثر مناطق لبنان سالانه شاهد بارانهای بسیاری است (در مقایسه با مناطق خشک کنارش) ولی در مناطق خاصی در شمال شرق لبنان به دلیل وجود قله‌های مرتفع کوه‌های غرب که راه ابرهای بارانی به وجود آمده از مدیترانه را سد می‌کنند باران زیادی نمی‌بارد.

مساحت  کشور لبنان حدود 10500کیلومتر مربع و بعد از بحرین کوچکترین کشور خاور میانه میباشد. لبنان دارای6 استان بیروت ، بقاع ، شمال ، جنوب ، نبطیه و جبیل میباشد. ارتفاع از سطح دریا 3090متر ودارای16 رودخانه از جمله نهر اللیطانی و نهر العاصی و دو رشته کوه شرقی و غربی میباشد

 

لبنان بعلبک هلیوپلیس
لبنان بعلبک هلیوپلیس

تور لبنان (توربیروت)

لبنان (عروس خاور میانه) یـکی از کشورهای عربی میباشد که با مـــوقعیت خود ، دریای مدیتـــــرانه و جـهان عرب را به یـــکدیگر متصل می‌کند. مسافران تور لبنان می‌دانند که این کشور کوچک کوهستــانی دارای جاذبه‌های فراوان گردشـــــگری بوده که در غرب آسیا واقع گردیده است. از دیدنی‌های گردشگری لبــــنان می‌توان به ساحل زیبا، رستوران‌های مختلف محلی و بین‌المللی با منوهای متـــــنوع غذایی، خیابان‌های سنگ‌فرش شده و مجسمه‌های غول‌پیکر و بزرگ اشاره کرد که همه با هم دست به دست هم داده‌اند تا از این کشور مقصدی بی‌نظیر برای توریسم بسازند. کشور لبنان با عنوان عــــروس خاورمیانه نیز شناخته شده که می‌تواند تجربه یک سفر دل‌انگیز و رویایی را به مســـافران هدیه کند. از جاذبه‌های متنوع تاریخی فرهنـگی تا منــاظر زیبای ســــــاحل و گرمی مردمان این دیار می‌تواند گردشگران تور لبنان هیجان‌زده کند.بسیاری از مسافران ممکن است از خودشان بپرسند که سفر به لبنان چـــقدر هزینه دارد؟! یا قیمت تور لبنان چقدر است؟ لذا در این مورد دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری پدیده به عنوان اولین مجری مستقیم تور لبنان در نظر دارد انواع زیبــایی‌ها و جذابیـت‌های این مقصد تور خارجی را با بهترین نرخ تور لبنان به مسافران محترم ارائه دهد


تور لبنان با پــدیــــده قرن : پـــــدیـــده قرن به عنوان اولین مــجری مستقیم تور لبنان (بیروت ) بابیش از بیست سال سابقه ، اماده ارائه بهترین تور لبنان،  ارزان ترین  تور  لبنان ( بیروت )و تور لبنان اقساطی و خدمات لبنان در بیروت و دیگر شهر ها  میباشد .

رزرو تور لبنان
رزرو تورلبنان از تمامی شهرهای ایران امکان پذیراست و پرواز های لبنان توسط ایران ایراز مبدا تهران انجام می پذیرد. یکی ازارزان ترین تورهای خارجی  در منطقه خاورمیانه تور لبنان است. تور لبنان به عنوان عروس خاورمیانه تجربه یک سفر رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

ارزانترین تور لبنان :  این نوع تور لبنان با هتل های سه ستاره اجرا می شود که کیفیت پایینی دارد که برای مسافرت کای مناسب میباشد.

تور لبنان اقتصادی : باهتلهای تاپتر از نوع قبل اجرا میشود. 

تور لبنان لاکچری و لوکس : باهتل های 5 ستاره تاپ اجرا میشود. 

تور بیروت ارزانترین قیمت ، تور لبنان ارزان ترین قیمت ، ارزان ترین تور بیروت ، لیست قیمت تور لبنان ، بهترین تور لبنان ،تور خیلی ارزان تور لبنان ، تور خیلی ارزان بیروت

ویزای تور لبنان
ویزای توریستی لبنان رایگان بوده  با رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت  مســـــافرین هر زمان قادر خواهند بود که به آنجا سفر نمایند.

پروازهای  تور لبنان
تور لبنان با پرواز ایران ایر ســه شنبه هر هفته  بصورت مستقیم به بیروت اجرا میشود و مسافرینی که با این پرواز سفر مینمایند می بایست 7 شب اقامت داشته باشند.
ساعت پرواز رفت : 9:00 و برگـــــشت 12:50پروازهای ایر عربیا و فلای دبی و ترکیش همه روزه پرواز داشته و مسافرین به تعداد شبهای دلخواه میتوانند تور انتخاب نمایند.ساعت پرواز :رفت +11:25 و برگشت 22:25

تور لبنان زمینی :تور لبنان زمینی فقط از طریق سوریه قابل اجرا میباشد که فعلا به دلایل امنیتی برگزار نمیشود درصورتی که قبلا به علت امنیت در سوریه به صورت تلفیقی سوریه – لبنان اجرا میگردید.

تور سوریه لبنان

تور ترکیبی سوریه لبنان شامل 3 شب سوریه 4 شب لبنان و بالعکس میباشد که هم از طریق ورود به سوریه امکان پذیر است یعنی ابتدا از طریق پرواز تهران به دمشق توسط پرواز سوری 3 یا 4 شب اقامت ابتدا در شهر دمشق سوریه و سپس از طریق زمینی به بیروت پایتخت لبنان رفته و 3 یا 4 شب در بیروت اقامت داده میشود  

تور ترکیبی لبنان سوریه نیز از طریق پرواز تهران به بیروت پایتخت لبنان با پرواز ایران ایر قابل اجرا میباشد که مسافران ابتدا 3 یا 4 شب در بیروت اقامت دارند و سپس از طریق زمینی وارد دمشق پایتخت سوریه شده و 3 یا 4 شب در هتل های دمشق اقامت دارند

درباره بیروت

بیروت عروس خاورمیانه از دو تپه الاشرفیه (بيروت) شرقي و الفضيظبه (بيروت غربی) تشکیل شده که به صورت شبه جزیره ای مثلثی به سوی دریا پیش می رود. در سمت داخلی، جلگه ساحلی باریکی قرار دارد که از دهانه نهرالکلب در شمال تا نهرالدامور در جنوب امتداد می یابد ریشه واژه بیـــروت، از لفظ عبری پیروت ،جمع بئر ، به معنای چاه ، مشتق است معنای این واژه در زبانهای سریانی و فنیقی نیز همین است ، که به منابع غنی آب در بیروت اشاره دارد.
بیروت از قدیمترین شهرهای خاورمیانه به شمار میآید آثار مهمی از دوره های مصری، فنیقی، یونانی، رومی ، بیزانســی، ایرانی و عثمانی در این شهر کشف شده است. در زمان فنیقیها بندری در سواحل فنیقیه بوده که از آن با نام بروتا در کتیبه های تل العمارنه یادشده است. در این عهد بیروت شـــهر کوچکی بود که شهر معروف بیبلوس (جبیل) (امروزی آن را تحت الشعاع قرار داده بود.

تور لبنان، سه شنبه ها با پرواز ایران ایر به شهر دیدنی بیروت پایتخت (لبنان) بصورت مستقیم اجرا و بصورت غیر مستقیم با پروازهای ایر عربیا و فلای دبی و ترکیش اجرا میگردد
 تور بیروت (تور لبنان)  بخاطر زیباییش  که عروس خاورمیانه لقب داشته، تور فوق خاطره ای شگفت انگیز برای مسافران بجای می گزارد

تور  لبنان و دست آوردهای آن

سفر به   لبنان در قالب تور لبنان شما رابا فرهنگ وهنر این سرزمین آشنا میکند قومیت های مختلف دین و ادیان متفاوت و لهجه و گویش متنوع چهره خاصی به این کشور میبخشد.سواحل زیبای مدیترانه ای لبنان به همراه مناطق کوهستانی و سرسبزو اب وهوای مدیترانه ای لبنان موقعیت این کشور را دو چندان نموده است . شما با انتخاب تور لبنان و تور بیروت با تمام این خصوصیتهاآشنا خواهید شد.

تور لبنان در فصل های مختلف

تور لبنان در فصل بهار :کشور لبنان در این فضل دارای آب و هوایی ملایم می‌باشد. طبیعت لبنان در بهار بسیار سرسبز بوده و ساحل نیز برای تفریحات آبی مناسب می‌باشد. بهار بهترین زمان برای دیدن زیبایی‌های طبیعت لبنان و قدم زدن در خیابان‌های شهر بیروت است. 

تور لبنان در فصل تابستان : در تابستان‌ کشور لبنان میزان رطوبت هوا بالا می‌رود. دما در این فصل بین 20 تا 38 درجه سانتی‌گراد متغیر است.  چنانچه در تابستان به این کشور سفر می‌کنید، لباس‌مناسب این فصل را همراه داشته باشید. 

تور لبنان در فصل پاییز: یکی  از فصل‌های مناسب و خوش آب و هوا برای سفر به لبنان است.  در این فصل دمای هوا نسبت به فصل تابستان کاهش پیدا می‌کند. اکثر شهرهای لبنان در فصل پاییز دارای هوایی ملایم و مناسب برای سفر هستند. همچنین سواحل ا کشور لبنان با بازی‌های آبی مهیج آماده پذیرایی از گردشگران می‌باشند.

تور لبنان در فصل زمستان : این فصل درلبنان پر باران‌ترین فصل در این کشور است. اما در اکثر روزها هوا ملایم و برای سفر به این کشور مناسب می‌باشد. بنابراین چنانچه در فصل زمستان به لبنان سفر می‌کنید لباس گرم به همراه داشته باشید.

بنابراین کشور لبنان به دلیل داشتن آب و هوای مدیترانه‌ای، درهمه فصل‌های سال برای مسافرت مناسب است. ولی تابستان به دلیل افزایش نسبی هوا و زمستان به دلیل بارش باران از میزان گردشگران تور لبنان کم میشود  و فصل‌های بهار و پاییز نیز با داشتن آب و هوای معتدل، بهترین فصل‌ها برای مسافرت به لبنان هستند.

جاذبه‌های گردشگری لبنان

مناطق ساحلی لبنان در مجاورت دریای مدیترانه واقع شده‌اند.

کشور لبنان معروف به عروس خاورمیانه دارای جاذبه‌های فراوانی می‌باشد. شهر بیروت کشور به دلیل زیبایی‌ها و شباهت‌هایی که به پاریس دارد به پاریس کوچک معروف شده‌است.

 جاذبه های برتر لبنان عبارتند از:

 1. غارجعیتا بیروت (ثبت شده به عنوان هفتمین عجایب طبیعی دنیا)
 2. منطقه حریصا (محل قرارگیری بزرگ‌ترین مجسمه حضرت مریم بعد از برزیل)
 3. روشه بیروت  یکی از خیابان های اصلی و ساحلی بیروت 
 4. موزه مشاهیر لبنان
 5. مسجد بزرگ اموی لبنان
 6. جونیه (بیروت شرقی )
 7. مرکز شهر بیروت
 8. خیابان حمرا یکی از خیابانهای اصلی و ساحلی بیروت 
 9. موزه ملی بیروت
 10. دانشگاه آمریکایی بیروت مورد تایید وزارت بهداشت ایران
 11. چکا (منطقه ساحلی و شنا لبنان)
 12. زارور (مرکز اسکی و تفریحات زمستانه) 
لبنان بیروت غار جعیتا
DSC_2550
لبنان بیروت موزه ملی

زندگی در کشور لبنان

 آب و هوایی لبنان در طول سال مطلوب است. از ماه جولای تا سپتامبر این کشور گرم و شرجی است وبارش باران نداریم بهار و پاییز این منطقه برای مردم بهترین زمان سفر محسوب می‌شود و دمای هوا معتدل است.

در لبنان موازنه‌های تجاری رتبه ۲۶ درصد را پیش برده بود که امروز در یک مسیر منفی دیده می‌شود، در هر صورت سیستم حقوق افراد در کشور لبنان بر اساس جدیدترین اصلاحیه‌ای که از سوی دولت این کشور اعلام شده است به چندین شکل ممکن دنبال می‌شود. حقیقت این است که وضعیت دستمزد برای افرادی که دارای تخصص بالاتری هستند بهتر از سایر گروه‌ها ارزیابی شده است.

 صادرات در کشور لبنان نیز رشد ۴۸ درصد داشته است. به طورکلی وسایل نقلیه در کشور لبنان ارزان است اما از نظر کیفیت رتبه بالایی ندارد و بهتر است مراقب باشید. خدمات و تجارت در کشور لبنان به طور کلی در بخش بندی‌های مختلف دیده می‌شود، این کشور تا پیش از جنگ با اسرائیل از نظر تجارت و خدمات امتیاز خوبی نداشت اما امروزه دارایی‌های بانکی این کشور بهتر از روزهای قبل شده است و توانسته خدمات بانکی خوبی در زمینه صادرات صنعتی و کشاورزی و کمک‌های بین‌المللی در نظر داشته باشد. کشور لبنان در زمینه مبادلات خارجی و همینطور روند اقتصادی بهبود خوبی را مدنظر قرار داده است.

ختلاف ساعت بیروت با تهران: 1:30

طول پرواز از ایران تا لبنان: 3 ساعت

برق: برق شهری لبنان 240 ولت و 50 هرتز است.

پیش‌شماره کشور لبنان: 961+

شماره تماس آتش‌نشانی لبنان : 175

شماره تماس پلیس لبنان: 112

شماره تماس اورژانس لبنان: 140

فرودگاه لبنان: فرودگاه بین‌المللی رفیق حریری بیروت یا فرودگاه بین‌المللی بیروت می‌باشد.

پرواز ها به مقصد لبنان :

تهران بیروت تهران 

مشهد بیروت مشهد  

تور لبنان مخصوص آژانسهای همکار 

تور لبنان با توجه به نوسانات نرخ ارز وجهت سهولت کار آژانسهای هواپیمایی به ضورت ارزی ریالی بسته میشود جهت دریافت تور لبنان به صورت ارزی شامل ( هتل و خدمات ) و ریالی شامل  ( بلیط هواپیما )با کارشناسان تور لبنان تماس بگیرید.

تور لبنان 1403، تور لبنان بهار 1403 ، تور لبنان بهار , تور لبنان تابستان , درباره لبنانتور لبنان لحظه آخری , تور لبنان اقساطی , تور لبنان ارزان ، تور لبنان ، تور لبنان بهار 1403 ، توربیروت ، تور لبنان ویژه ، تور لبنان تخصصی ، تور لبنان  لاکچری ، تور نمایشگاهی لبنان

شبکه های اجتماعی
مرکز تماس

021-88400006