ویزای  کانادا  ویزای مولتی کانادا                            وقت سفارت کانادا                        پیکاپ ویزایی وقت سفارت کانادا

پیکاپ ویزای امریکا در لبنان (بیروت)                                                          پیکاپ ویزای امریکا در بیروت (لبنان)

ثبت ویزا کانادا

ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا به شما اجازه می‌دهد تا در مدت اعتبار آن به دفعات زیاد وارد کانادا شوید به همین دلیل به آن ویزای چند بار ورود هم می‌گویند. با ویزای مولتی توریستی می‌توانید در هر بار ورود حداکثر ۶ ماه در این کشور بمانید.اعتبار ویزای مولتی کانادا حداکثر ۱۰ سال یا ۱ ماه قبل از تاریخ انقضای پاسپورت است که این مدت کوتاه‌تر است.برای ایرانیان معمولا ویزای توریستی ۵ساله مولتی صادر می‌شود.با ویزای مولتیپل کانادا می‌توانید قبل از انقضای اعتبار آن یا در روز انقضای اعتبار آن وارد کانادا شوید


شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا
ویزا توریستی یا ویزای موقت کانادا مدرک رسمی ای است که به پاسپورت شما ضمیمه شده و نشان می دهد که شما شرایط ورود به کانادا را دارید. شرایط کلی که برای اخذ این ویزا وجود دارد عبارتند از: داشتن پاسپورت معتبر، عدم سوء پیشینه کیفری و حقوقی، برخورداری از شرایط جسمی و ذهنی کامل و همچنین باید تعهد دهید که در زمان سفر به کانادا، به دنبال کار و استخدام نباشید. شرایط دیگر به شرح زیر است.
۱. تمکن مالی: ایده‌آل ترین تمکن مالی برای هر نفر در صورت داشتن دعوتنامه حدودا 400 میلیون تومان و در صورت نداشتن دعوتنامه 500 میلیون تومان می باشد. توجه داشته باشید که این مبلغ ایده آل است و ممکن است شما با تمکن مالی کمتری بتوانید موفق به اخذ ویزا توریستی کانادا شوید. تمکن مالی ویزای توریستی باید به دلار کانادا و به زبان انگلیسی صادر شده و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.
۲. تاریخچه سفر: منظور از تاریخچه سفر فقط ویزای شینگن نیست. منظور از تاریخچه سفر، سفرهای شما در گذشته به کشور های خارجی می‌باشد که براساس تمکن و وسع مالی شما بررسی می‌شود. ویزای شنگن، ویزای انگلیس، ویزی استرالیا، ویزای آمریکا، ویزای سنگاپور و ویزای ژاپن جزو ویزاها و تاریخچه های سفر معتبر و قوی شناخته می شوند.


انواع ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کشور کانادا دارای دو نوع است
1- ویزای SINGLE-ENTRY یا ویزای یک بار ورود کاناداویزای سینگل کانادا تنها برای یک بار ورود به خاک کانادا در زمانی مشخص و تا مدتی معین صادر می‌شود. به بیان ساده تر دارنده ویزای سینگل کانادا تنها قادر خواهد بود یک بار وارد خاک کانادا شود و مقید به ترک کانادا در زمان مشخص شده در ویزا است.

2- ویزای MULTIPLE-ENTRY یا ویزای چند بار ورود کانادا (ویزای 5 ساله کانادا)
ویزای مولتی کانادا که به آن ویزای پنج ساله کانادا نیز گفته می‌شود، اجازه ورود و خروج مکرر را به دارنده ویزا می‌دهد. این ویزا در حالت کلی به صورت 5 ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت 2 سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت 2 ساله می‌باشد. متقا

ضی می‌تواند به مدت 5 سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط 6 ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.


مدت اقامت ویزای توریستی کانادا
گردشگران می توانند تا 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشند. در بدو ورود و در مرزهای ورودی پلیس مرزی ممکن است اقامتی حدود 6 ماه (یا کمتر و یا بیشتر) به شما بدهد. در این صورت تاریخ خروجتان را در پاسپورت خود می بایست مشخص کنید. همچنین ممکن است آنها به شما مدرکی بدهند به نام سابقه ی توریستی که زمان خروج از کانادا را به شما نشان می دهد. اگر مهر خروج را دریافت نکردید می توانید تا 6 ماه بعد از ورودتان در کانادا اقامت داشته باشید. اگر حتماً نیاز به مهر خروج از کشور دارید، به کیوسک مربوطه ی مستقر در فرودگاه مراجعه کنید

نوع تعرفه
ثبت ویزای توریستی نرمال  300 دلار
ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 1 تا 4 سال   850 دلار
ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 4 تا 14 سال 1200 دلار
ثبت نام ویزای توریستی تضمینی بزرگسال  1600 دلار

پیکاپ

پیکاپ تعرفه
آنکارا مهاجرتی و غیر مهاجرتی 100$
ابوظبی غیر مهاجرتی 100$
دبی غیر مهاجرتی 100$

مدارک لازم جهت پیکاپ مهاجرتی :

پرینت ایمیل سفارت

پاسپورت امضا شده

دو قطعه عکس 5*7 (مهر. تاریخ. آدرس و شماره عکاسی لازم میباشد)

قد و رنگ چشم

تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخصی . آدرس . شماره تلفن)

امضا فرم وکالت نامه

مدارک لازم جهت پیکاپ غیر مهاجرتی :

پاسپورت با امضا

پرینت ایمیل سفارت

فرم وکالت نامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed