سوالات متداول

ما در مجموع پدیده با حدود دو دهه فعالیت در امور گردشگری تجربه ای کسب کرده ایم که می توانیم برای شما سفری زیبا بسازیم ما با نیروهای توانمند و پشتیبانی ۲۴ ساعته هیچ وقت شما را تنها نمیگذاریم . شرایط متنوع تورها و قیمت های مناسب یکی دیگر از مزایا رزرو تور از ما است. همچنین میتوانید تور مدنظر را با شرایط اقساطی از پدیده قرن، به عنوان یکی از پیشروان فروش اقساطی تور، تهیه کنید.

بله ما ویزای کشورهای مختلف را برای شما اخذ میکنیم که در بخش ویزا به این موضوع شاره شده است.

بسته به سفر حداقل یا ۶ ماه یا ۷ ماه اعتبار نیاز دارد.

از طریق راه های ارتباطی ما، به راحتی با ما در ارتباط باشید. ما منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. 021-88400006

زمانی که شما بلیط و یا تور خود را تهیه میکنید اگر بلیط پرواز شما سیستمی باشد قابلیت تغییر تاریخ و یا ساعت دارد. اما در حالتی که بلیط چارتر باشد تغییر تاریخ و ساعت وجود ندارد. والبته هتل رزرو شده نیز در اکثر موارد قابلیت تغییر تاریخ ندارد. چون هتل با قیمت پایین و بدون کنسلی و قابلیت تغییر تاریخ است.

مدارک سفر شما به صورت کلی به بلیط، هتل، بیمه و اگر مقصد شما ویزا بخواهد شامل ویزا هم خواهد شد. بلیط اصولا در همان ساعت ابتدایی خرید شما صادر میشود. مدارک مرتبط با هتل مقداری زمانبر است. چون درخواست آژانس شما به کارگزاری کشور مربوطه ارسال و سپس کارگزاری با هتل مکاتبه و اتاق شما رزرو میشود. در نتیجه تا چند روز شاید زمانبر باشد بغیر از هتل های گارانتی شده توسط کارگزار یا آژانس. بیمه مسافرتی شما در لحظه صادر میشود. در رابطه با ویزا نیز اگر مقصد شما ویزا دار باشد بسته به نوع ویزا زمان متفاوتی نیاز دارد. گاها مدارک شما روز سفر بدست شما میرسد.

بیمه مسافرتی الزامی نیست. البته در صورتی که از ما تور تهیه کنید، بیمه شما به صورت رایگان به شما اهدا خواهد شد.